دسته‌ها
کانال های تلگرام

استیکر یلدا

استیکر یلدا در اول زمستان و شب چله بین کاربران تلگرام بسیار محبوب می گردد. استیکر شب یلدا برای تلگرام و ارسال آن به دوستان باعث شادی و نشاط هر چه بیشتر بین افراد می شود. جذابیت شب چله به برقراری ارتباط های شاد میان افراد خانواده و فامیل و دوستان است که شما می توانید با ارسال استیکر شب یلدا به یکدیگر آن را بهتر و شاد تر کنید. میوه های معروف یلدایی هندوانه و انار هستند که در ساخت استیکرها بیشتر استفاده می شوند. دانلود استیکر تلگرام شب یلدا از طریق سایت پگاه آی تی بسیار ساده و در دسترس همه قرار دارد. شما می توانید پس از دانلود استیکر شب یلدا و استفاده از آن برای مناسبت های دیگر هم استفاده نمائید. این سرگرمی ها همه بهانه ایی برای شادی هستند . امیدواریم شما صد شب یلدا را حتما با شادی و خوشی کنار خانواده عزیزتان تجربه کنید.

استیکر یلدا
استیکر یلدا

 

پکیج اول : استیکر هندوانه یلدایی

این پکیج استیکر شامل 30 تصویر دختری با پوشش هندوانه ایی برای شب یلداست. با توجه به اینکه هندوانه میوه معروف شب یلداست شما می توانید از آن برای مناسبت های یلدای استفاده کنید.

دانلود استیکر یلدا

استیکر هندوانه یلدایی
استیکر هندوانه یلدایی

پکیج دوم : استیکر انار تلگرام

استیکر انار تلگرام یکی از محبوب ترین استیکر های یلدایی تلگرام است . در این پکیج 24 تصویر جالب اناری در مورد شب چله وجود دارد که شما می توانید برای دوستان خود ارسال کنید.

دانلود استیکر انار تلگرام

استیکر انار تلگرام
استیکر انار تلگرام

 

پکیج سوم : استیکر انار تلگرام

بدلیل محبوبیت استیکر انار تلگرام پکیج های مختلفی از آن تهیه شده . در این پکیج اناری دیگر 19 تصویر انار زیبا برای ارسال به دوستان شما وجود دارد.

دانلود استیکر انار تلگرام

استیکر انار تلگرام
استیکر انار تلگرام

 

 

 

 

پکیج چهارم : استیکر هندوانه تلگرام

خوردن هندوانه در شب یلدا از جمله آداب همیشگی ایرانی هاست . این میوه در بین مردم جایگاه خاصی دارد و بدیهی است که در استیکر های شب یلدا زیاد استفاده شود. در این پکیج 30 تصویر هندوانه ایی وجود دارد.

دانلود استیکر هندوانه

استیکر هندوانه تلگرام
استیکر هندوانه تلگرام

 

پکیج پنجم : استیکر مربع تلگرام

با توجه به اینکه ارتباط زیادی بین این پکیج و شب یلدا نیست ولی بدلیل بامزه بودن تصاویر , آن را برای شما در نظر گرفتیم. در این پکیج 29 عکس با مزه از کاراکتر مربع وجود دارد.

دانلود استیکر مربع

استیکر مربع تلگرام
استیکر مربع تلگرام

مجموعه استیکرهای تلگرام زیادی در بخش کانال های تلگرام وجود دارد که از شما دعوت می کنیم از آنها بازدید فرمائید.

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *