دسته‌ها
کانال های تلگرام

استیکر ولنتاین

روز ولنتاین یا روز عشاق در هر سال بین زوج های جوان جشن گرفته می شود. در این روز هدیه ولنتاین که معمولا گل و شکلات است بین زوج ها رد و بدل می گردد. و از طریق پیام رسان هایی مانند تلگرام پیام های محبت آمیزی برای هم ارسال می کنند . ارسال استیکر عاشقانه و استیکر ولنتاین نیز باعث می گردد تا هر کسی بتواند احساسات خود را بهتر به شخص مخاطبش انتقال دهد. ما در این مجموعه پنج پکیج استیکر عاشقانه ولنتاینی را برای شما جمع آوری نموده ایم تا سهمی در خوشحال کردن و خوشحال شدن شما زوج های عزیز داشته باشیم.

استیکر ولنتاین
استیکر ولنتاین

 

پکیج اول : استیکر ولنتاین

در این پکیج عکس های کارتونی زیبا و بامزه ایی از دختر و پسر عاشق درباره روز ولنتاین وجود دارد. این پکیج شامل 14 عکس زیبای عاشقانه است که شما می توانید برای عشقتان ارسال کنید.

دانلود استیکر ولنتاین

ولنتاین
ولنتاین

پکیج دوم : استیکر روز ولنتاین

حتما احتیاج نیست که روز ولنتاین باشد تا شما برای کسی که دوستش دارید پیام و استیکر عاشقانه ارسال کنید. بلکه همیشه باید به یادش باشید. در این پکیج 30 تصویر با گرافیک ساده ولی دوست داشتنی در موضوع عاشقانه وجود دارد که شما می توانید برای عشقتان ارسال کنید.

دانلود استیکر روز ولنتاین

استیکر روز ولنتاین
استیکر روز ولنتاین

پکیج سوم : استیکر روز عشاق

در این پکیج ولنتاینی 19 تصویر رنگی در قالب استیکر تلگرام برای شما تهیه شده. این استیکر های عاشقانه تلگرام با گرافیک و رنگ بندی شاد می تواند مورد پسند کاربران قرار گیرد.

دانلود استیکر روز عشاق

استیکر روز عشاق
استیکر روز عشاق

پکیج چهارم : استیکر عاشقانه تلگرام

در این پکیج شما شما 12 تصویر فانتزی در مورد عشق خواهید داشت و می توانید از طریق تلگرام برای کسی که دوستش دارید, همراه با پیامهای دوست داشتنی تان ارسال کنید و احساس خود را بهتر به او منتقل نمائید.

دانلود استیکر عاشقانه تلگرام

استیکر روز عشاق
استیکر روز عشاق

پکیج پنجم : استیکر تلگرام ولنتاین

در این پکیج استیکر تصاویری کمی متفاوت با چهار بسته بالایی مشاهده خواهید نمود. 19 عکس عاشقانه اما با ادبیاتی متفاوت که مورد استفاده برخی زوج ها است در اختیارتان قرار گرفته.

دانلود استیکر تلگرام ولنتاین

استیکر تلگرام ولنتاین
استیکر تلگرام ولنتاین

 

شما می توانید از طریق همین سایت استیکر های بیشتری را دانلود کنید. استیکر تلگرام راهی برای بیان احساسات کاربران در انتقال پیام است.

 

پارسا معتمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *