دسته‌ها
کانال های تلگرام

پنج کانال طب سنتی تلگرام

طب سنتی از دیر باز تا کنون مورد توجه بسیاری بوده و در کشورهای مختلف رواج داشته به دلیل تجربی بودن و استفاده از مواد طبیعی به عنوان دارو , هم اکنون نیز در بسیاری از مناطق دنیا از آن استفاده می شود. ما به شما پنج کانال طب سنتی تلگرام را معرفی می کنیم تا از مطالب مفید آن استفاده نمائید . البته گروه پگاه آی تی هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت مطالب بر عهده نخواهد گرفت و تصمیم نهایی برای عمل به آنها بر عهده شماست.

پنج کانال طب سنتی تلگرام

کانال دکتر حسین خیراندیش یکی از کانال های معروف در زمینه طب سنتی است . تعداد اعضای این کانال در حدود 60K می باشد که در نوع خود نسبتا بالاست . در این کانال به طب سنتی به عنوان نماد پزشکی اسلامی نظر شده و عمل به آن را حرکت بسوی زندگی سبک ایرانی اسلامی مطرح نموده. که مدعیست مطالب آن زیر نظر حکیم حسین خیراندیش منتشر می گردد.

کانال تلگرام دکتر خیراندیش   t.me/hakim_kheirandish

 

پنج کانال طب سنتی تلگرام

کانال تلگرام دکتر کرد افشاری به عنوان یکی از کانال های محبوب در زمینه طب سنتی مطرح است . این کانال تعداد اعضای زیادی ندارد ولی دارای اطلاعات مفیدی در زمینه طب سنتی, اسلامی است.

کانال تلگرام دکتر کردافشاری  t.me/dr_kordafshari

 

پنج کانال طب سنتی تلگرام

کانال تلگرام دکتر ضیایی از جمله کانال های تلگرام است که شما می توانید با سیره معصومین در زمینه طب آشنایی پیدا کنید آیت الله ضیائی آثار گرانقدری دارد که برخی از آنها را می توانید در کانال تلگرام ایشان مطالعه فرمائید این کانال در حدود 14K عضو دارد و ما نیز مشاهده آن را به شما توصیه می نمائیم.

کانال تلگرام دکتر ضیایی   t.me/ziaee_org

 

پنج کانال طب سنتی تلگرام

کانال تلگرام طب سنتی ایران از کانال های طب سنتی , اسلامیست تعداد اعضای آن در حدود 14K می باشد در این کانال سعی شده به معرفی گیاهان دارویی و درمانهای سنتی و اسلامی و اداب خوردن و اشامیدن پرداخته شود.

کانال تلگرام طب سنتی ایران t.me/tebiranidatblogfadatcom

 

پنج کانال طب سنتی تلگرام
پنج کانال طب سنتی تلگرام

کانال تلگرام بفرمایید سلامتی یکی از کانال های طب سنتی , اسلامی است که تعداد اعضای نسبتا بالایی در حدود 62K دارد. تفکر مدیران این کانال فرهنگ سازی سبک زندگی سالم مبتنی بر طب سنتی ایرانی اسلامی می باشد.

کانال تلگرام بفرمایید سلامتی  t.me/drmirghazanfari

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *