پنج کانال گردشگری تلگرام

به خواسته برخی از کاربران در این مقاله به معرفی پنج کانال گردشگری تلگرام خواهیم پرداخت. اگر شما بدانید که در مناطق مختلف جهان چه شرایطی وجود دارد بهتر می توانید مقصد خود برای گردشگری را انتخاب نمائید. برخی مواقع دانستن اطلاعاتی برای ایرانگردی و یا جهانگردی تصمیم ما را می تواند تغییر دهید و یا انگیزه ایی برای سفرهای آینده ما شود. کانال های تلگرام گردشگری مناطق و خبرهای خوبی را در هر زمان به ما ارائه می دهند.

پنج کانال گردشگری تلگرام

کانال تلگرام همگردی مربوط به سایت موفق همگردی آخرین اطلاعات گردشگری , ایرانگردی و جهانگردی را در اختیار شما قرار می دهد. این کانال برای عاشقان سفر و طبیعت مجموعه عکس های جالب و بی نظیری را گردآوری کرده. تعداد ممبرهای این کانال نسبتا زیاد نیست و در حدود ۳۷K می باشد.

آدرس کانال تلگرام همگردی  t.me/hamgardi

 

پنج کانال گردشگری تلگرام

کانال تلگرام کاناوال مربوط به سایت کارناوال است . اسم زیبای این کانال مشخص کننده فعالیت آن است تعداد ممبر های این کانال نسبتا کم است و در حدود ۳K نشان داده می شود ولی با توجه به بازدید و پتانسیل سایت کارناوال برآورد تعداد بالایی از اعضا در آینده خواهد شد. تمرکز کارناوال بر عکس ها و ویدئوهای باکیفیت از مناطق مختلف ایران و جهان است.

آدرس کانال تلگرام کارناوال  t.me/karnaval_ir

 

پنج کانال گردشگری تلگرام

کانال تلگرام کجارو مربوط به وب سایت گردشگری کجارو نیز از جمله کانال های خوب در زمینه گردشگری است. این کانال آخرین اخبار و مطالب گردشگری ایران و جهان را برای شما گردآوری کرده و همیشه بروز است. تعداد اعضای این کانال ۲۴K است که با توجه به پتانسیل خوب وب سایت کجارو امید به بیشتر شدن آن است. تمرکز کجارو در راهنمای سفر است.

آدرس کانال تلگرام کجارو  t.me/kojaro

 

پنج کانال گردشگری تلگرام

کانال تلگرام سی ایران نیز از کانال های خوبی است که مرتبط با سایت سی ایران می باشد. همانطور که از نام آن پیداست تمرکز اصلی این کانال گردشگری در زمینه معرفی جاذبه های گردشگری ایران است. البته تعداد اعضای این کانال کم و در حدود ۲K است ولی عکس های خوب آن از نقاط دیدنی ایران شما را راضی نگه می دارد.

آدرس کانال تلگرام سی ایران  t.me/seeiranir

 

پنج کانال گردشگری تلگرام

کانال تلگرام الی گشت یکی از کانال های خوب در زمینه گردشگری است. این کانال در حدود ۱۰۷K عضو دارد و جدیدترین اخبار تور و گشت ها را در اختیار شما قرار می دهد. کانال الی گشت متعلق به سایت الی گشت است و به پشتوانه آن هر روز بروزرسانی خواهد شد.

آدرس کانال تلگرام الی گشت  t.me/eligashtco

 

م.خاشعی

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *