دسته‌ها
کانال های تلگرام

استیکر تلگرام

تلگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است . بیش از چهل میلیون نفر در ایران از این اپلیکیش محبوب و کاربردی استفاده می کنند. امکانان زیادی در این برنامه وجود دارد که یکی از آنها وجود استیکر تلگرام است. استیکر ها عکس های کوچکی در ابعاد 512*512 پیکسل هستند که برای شما احساسات و مفاهیم خاصی را به مخاطب منتقل می کنند. هر کسی می تواند با ربات های تلگرام برای خود استیکر های شخصی بسازد . ما قبلا برای شما مقاله آموزش ساخت استیکر را تهیه کرده ایم. در این مقاله پنج پکیج استیکر تلگرام را برای شما تهیه نموده ایم. که می توانید در مناسبت ها و کارهای مختلف روزمره از آنها استفاده کنید و براحتی برای دیگران به اشتراک بگذارید و از آنها لذت ببرید.

استیکر تلگرام
استیکر تلگرام

پکیج اول : استیکر گل تلگرام

این پکیج شامل 42 عدد استیکر گل های زیبا برای تلگرام است که شما می توانید آن را از آدرس زیر به اپلیکیشن تلگرام خود بیفزایید.

استیکر تلگرام

پکیج دوم : استیکر یلدا تلگرام

این پکیج شامل 30 عدد استیکر عکس های مناسبتی زیبا برای شب یلداست که شما می توانید آن را از آدرس زیر به اپلیکیشن تلگرام خود بیفزایید.

استیکر تلگرام

پکیج سوم : استیکر فروشگاهی تلگرام

این پکیج شامل 32 عدد استیکر عکس های مناسب برای فروشگاه است . که شما می توانید آن را از آدرس زیر به اپلیکیشن تلگرام خود بیفزایید.

استیکر تلگرام

پکیج سوم : استیکر عاشورا تلگرام

این پکیج شامل 22 عدد استیکر عکس های مناسبتی برای عاشورا و محرم است . که شما می توانید آن را از آدرس زیر به اپلیکیشن تلگرام خود بیفزایید.

استیکر تلگرام

پکیج سوم : استیکر تابستون تلگرام

این پکیج شامل 18 عدد استیکر عکس های مناسب برای هوای گرم تابستان است . که شما می توانید آن را از آدرس زیر به اپلیکیشن تلگرام خود بیفزایید.

استیکر تلگرام
استیکر تلگرام

 

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *