پنج کانال خبری تلگرام

امروز قصد داریم پنج کانال خبری تلگرام را به شما معرفی نمائیم. این بدان معنی نیست که این پنج کانال الزاما بهترین کانال های خبری هستند بلکه به دلیل فعالیت زنده و محبوبیت بین کاربرانشان انتخاب شده اند. شما کاربران عزیز هم می توانید کانال های مورد علاقه خود را برای معرفی برای ما ارسال کنید. اطلاع از خبرهای جدید در هر زمینه ایی در زندگی اهمیت بالایی دارد چرا که ممکن است زوایای مختلف زندگی شما را تغییر دهد.

پنج کانال خبری تلگرام

کانال خبری خبر فوری یکی از پربازدید ترین کانال های خبری تلگرام می باشد. تعداد ممبر این کانال تا حد زیادی بالا و در حدود ۲۲۰۸۰۰۰ عضو است. این کانال متعلق به سایت خبری Khabarfori.com , یکی از پربازدید ترین سایتهای خبریست. این کانال دارای شناسه شامد است و برای دنبال کردن اخبار روز مناسب می باشد. از جمله نقاط ضعف آن می توان به تبلیغ های زیاد آن اشاره نمود.

آدرس کانال تلگرام خبر فوری  t.me/AkhbareFori

پنج کانال خبری تلگرام

شهر خبر از جمله سایت های معروف خبریست که تازه ترین اخبار را در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد . کانال تلگرامی شهر خبر دارای شناسه شامد است و در حدود ۱۰۶۰۰۰ ممبر دارد. در این کانال خبرهایی در موضوعات حقوق فردی اجتماعی و قضا ,هنرهای تجسمی- نقاشی، عکاسی، گرافیک و تجارت الکترونیک و علوم پزشکی و سلامت و ورزش در اختیار شما قرار دارد.

آدرس کانال تلگرام شهر خبر  t.me/shahrekhabar

پنج کانال خبری تلگرام

خبرگزاری فارس از جمله پربازدید ترین خبرگزاری های ایرانی است. سایت خبرگزاری فارس جزء سایت های برتر خبری کشور است. کانال تلگرامی این خبرگزاری در حدود ۴۳۴۰۰۰ ممبر دارد که تعداد بالایی از نمایش خبر را به خود اختصاص داده . برجسته ترین خبرهای این خبرگزاری اخبار سیاسی می باشد.

آدرس کانال تلگرام خبرگزاری فارس  t.me/Farsna

پنج کانال خبری تلگرام

باشگاه خبرنگاران جوان به پشتوانه سایت خبری پر بازدید خود کانال تلگرامی بسیار قوی با بیش از ۷۰۰۰۰۰ ممبر را داراست. این رسانه خبرگزاری در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و توئیتر نیز فعالیت زیادی دارد.

آدرس کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران جوان  t.me/YjcNewsChannel

پنج کانال خبری تلگرام

پنج کانال خبری تلگرام

شبکه خبر صدا و سیما یکی از معتبر ترین منابع خبری با خبرنگاران متعدد در سراسر جهان است. تعداد اعضای این کانال تلگرامی در حدود ۶۶۰۰۰ عضو است که به شما امکان اطلاع از آخرین خبرهای روز دنیا را خواهد داد.

آدرس کانال تلگرام شبکه خبر صدا و سیما  t.me/irinn_channel

 

 

م.خاشعی

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. اسفند ۱۲, ۱۳۹۶

    […] شما را به بازدید از پنج کانال خبری تلگرام دعوت می […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *