دسته‌ها
کانال های تلگرام

پنج کانال موفقیت و ثروت تلگرام

شاید به جرات بتوان گفت که همه در زندگی خود بدنبال پیشرفت و موفقیت هستند. موفقیت در زمینه های مختلف منجمله موفقیت مالی . ما در این پست قصد داریم پنج کانال موفقیت و ثروت تلگرام را به شما معرفی کنیم تا از راهنمایی ها و تجربیات آنها استفاده نمائید. البته پگاه آی تی هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب کانال ها به عهده نمیگیرد و خود شما بایستی تحلیلی درست از صحت مطالب آن داشته باشید.

پنج کانال موفقیت و ثروت تلگرام

کانال فنون جذب مشتری با تعداد اعضای حدودا 18K به شما در بازاریابی و فنون جذب مشتری کمک خواهد نمود . در این کانال جملات زیبایی راجع به کسب و کار وجود دارد که بعضا منبع آن نیز قید شده. از نقاط ضعف ان می توان به کیفیت پایین عکس ها اشاره نمود. در کل بازدید از آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

کانال تلگرام فنون جذب مشتری t.me/jazbemoshtari

 

پنج کانال موفقیت و ثروت تلگرام

کانال راز ثروتمندان که کانالی با تعداد اعضای کم و در حدود 3K می باشد. نقطه قوت این کانال که برای شما انتخاب کرده ایم جملات و نقل قول های بزرگان کسب و کار جهان است . این کانال در جهت رشد شخصیت و رشد مالی شما شکل گرفته برگرفته از توصیه اساتید موفقیت جهان می باشد. همچنین به این کانال دارای کد شامد: 1-1-297573-61-4-1 نیز هست.

کانال تلگرام راز ثروتمندان  t.me/milliarderssecret

 

پنج کانال موفقیت و ثروت تلگرام

آکادمی پولسازی دیگر کانال تلگرامی است که با وجود تعداد کم ممبرهایش در حدود 3K انتخاب شده . شعار این کانال همه آنچه برای ثروتمند شدن باید بدانید , است. مدیر این کانال سعی کرده تا جملات روحیه و انگیزه بخش در زمینه کسب و کار را برای شما گردآوری کند. از جمله محاسن آن آوردن منبع جملات پایین هر پست می باشد . که به خواننده امکان دنیال کردن مطالب آن شخص را خواهد داد.

کانال تلگرام آکادمی پولسازی  t.me/pool_sazi

 

پنج کانال موفقیت و ثروت تلگرام
هنر کسب و کار کانالی اطلاعات و مطالبی از موردهای اتفاق افتاده افراد موفق را برای شما جمع آوری نموده . این کانال حدود 12K ممبر دارد. این کانال ادعا دارد موفقیت های مالی ، اتفاقی نبوده و افراد موفق هرگز برای رسیدن به هدف خود بر روی شانس برنامه ریزی نکرده اند. موفقیت ها را خوب ببینید و برای خود کپی برداری کنید.

کانال تلگرام هنر کسب و کار   t.me/egtesad

 

پنج کانال موفقیت و ثروت تلگرام
پنج کانال موفقیت و ثروت تلگرام

کارآفرین۲۴ کانالی با تعداد اعصای حدودا 51K در زمینه کارآفرینی فعالیت می کند این کانال تلگرامی دارای کد شامد است. اگر قصد راه اندازی کسب و کاری را دارید ما به شما دیدن این کانال را پیشنهاد می کنیم.

کانال تلگرامی کارآفرین۲۴   t.me/karafarin_etl24

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *