کانال تلگرام علمی

کانال تلگرام علمی به دانش آموزان و دانشجویان کمک می کند تا به آخرین اخبار و مطالب علمی دنیا دسترسی داشته باشند. مطالب کانال علمی می تواند کمک خوبی برای افراد برای انجام برخی از کارهای روزمره خود باشد. کانال های علمی تلگرام در تخصص های مختلف و برای کارهای مختلف دسته بنده و مطالب ویژه آن رشته را دارد. لیست کانال های علمی تلگرام به شما امکان انتخاب کانال مورد نظرتان را خواهد داد. ما سعی کرده ایم بهترین کانال تلگرام علمی در هر رشته ایی را به شما معرفی نمائیم.

 

کانال تلگرام علمی

کانال تلگرام علمی

کانال تلگرام متخصصین برق و ابزار دقیق کشور به بیش از ۱۸K عضو از بهترین کانال های تختصص علمی در زمینه ابزرا دقیق است که مطالب مفیدی در ای زمینه را برای کاربران خود منتشر می نماید.

آدرس کانال تلگرام متخصصین برق و ابزار دقیق     t.me/IRELEC

 

کانال علمی

کانال علمی

برای اطلاع از اخبار هیات علمی های کشور و جذب اساتید برای هیات علمی می توانید از کانال تلگرام آخرین اخبار جذب هیأت علمی و اساتید دانشگاه‌ها استفاده نمائید. این کانال در حدود ۳۶K عضو دارد.

آدرس کانال تلگرام آخرین اخبار جذب هیأت علمی و اساتید دانشگاه‌ها       t.me/heiatelmi

 

 

کانال های علمی تلگرام

کانال های علمی تلگرام

کانال تلگرام IRAN MBA مدرسه کار و کسب با بیش از ۱۰۸K عضو کمک بسیار خوبی برای افراد کارآفرین و مشتاق فعالیت در زمینه کسب و کار است.

آدرس کانال تلگرام IRAN MBA مدرسه کار و کسب      t.me/Iranmba

 

 

لیست کانال های علمی تلگرام

لیست کانال های علمی تلگرام

کانال تلگرام کتابخانه مجازی یکی از پر یازدید ترین کانال های تلگرامی در زمینه نشر رایگان کتاب های الکترونیکی می باشد. این کانال در حدود  ۱۱۰K عضو دارد. و شما می توانید بهترین کتاب های الکترونیکی را از طریق این کانال دریافت کنید.

آدرس کانال تلگرام کتابخانه مجازی    t.me/ketabkhaneh2015

 

بهترین کانال تلگرام علمی

بهترین کانال تلگرام علمی

کتابدونی نیز نام یکی از بهترین کانال های نشر کتابهای الکترونیکی است. برخی از کتاب های کمیاب را می توانید از طریق این کانال دانلود کنید. این کانال در حدود ۱۳۰K عضو دارد که در نوع خود کانال پر بازدیدی محسوب می گردد.

آدرس کانال تلگرام کتابدونی   t.me/ketabdooni

 

ما بازدید از لیست کانال های تلگرام ورزشی را پیشنهاد می کنیم.

م.خاشعی

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *