کانال تلگرام مذهبی

کانال تلگرام مذهبی می تواند اطلاعات بسیار مفیدی در اختیار کاربران قرار دهد. ما در این مقاله لیست کانال‌های مذهبی تلگرام را در اختیار شما قرار خواهیم داد. تعداد کانال های مذهبی تلگرام در فضای مجازی زیاد می باشند که برای نمونه ایی از آنها می توان به کانال خدا در تلگرام اشاره نمود. البته طبق روال عادی پگاه آی تی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای کانال مذهبی به عهده نخواهد گرفت و تایید یا عدم تایید آنها به عهده کاربران عزیز می باشد.

کانال تلگرام مذهبی

کانال تلگرام مذهبی

کانال تلگرام دختران چادری یکی از کانال های تلگرامی است که بیشتر خانم های مذهبی عضو ان می باشند. این کانال در حدود ۴۷K عضو دارد و نمونه خوبی از کانال های مذهبی مرتبط به فعالیت های بانوان می باشد.

آدرس کانال تلگرام دختران چادری            t.me/clad_girls

 

لیست کانال‌های مذهبی تلگرام

لیست کانال‌های مذهبی تلگرام

کانال تلگرام رنگ خدا ، رنگ خانواده به پیرامون مسائل مذهبی مرتبط با خانواده می پردازد اطلاعات این کانال برای والدین مناسب می باشد. تعداد اعضای این کانال ۲۰۸K است البته مطالب مفید دیگری در قالب اطلاعات عمومی نیز در این کانال منتشر می گردد.

کانال تلگرام رنگ خدا ، رنگ خانواده         t.me/Rangekhoda

 

 

کانال های مذهبی تلگرام

کانال های مذهبی تلگرام

کانال تلگرام یاد خدا نیز یکی دیگر از کانال های مفید تلگرامی است که بیش از ۲۶۵K عضو داشته در این کانال نیز مطالب مذهبی و اطلاعات مفید برای خانواده منتشر می گردد.

آدرس کانال تلگرام یاد خدا          t.me/yadee_khoda

 

 

کانال خدا در تلگرام

کانال خدا در تلگرام

کانال تلگرام الی الله دیگر کانال مذهبی تلگرامی است که بیش از ۷۱۰K عضو دارد. ادمین کانال در توضیحات آن یادآوری کرده اگر دعا با اعتقاد خالص خوانده نشود، بی اثر است و اعتقادی به دعانویسی و سرکتاب نداریم.

آدرس کانال تلگرام الی الله  t.me/Asmaol_Hosna

 

کانال مذهبی

کانال مذهبی

کانال تلگرام دوستى با خدا دیگر کانال تلگرامی با بیش از ۴۲۵K عضو می باشد. ادمین این کانال در توضیحات آن یادآور شده به خدا که وصل شوی آرامش وجودت را فرا میگیرد! نه به ‌راحتی میرنجی آرامش، سهم دل‌هایی ست که به سمت خداست!

آدرس کانال تلگرام دوستى با خدا     t.me/dosti_khoda

 

ما شما را به بازدید از کانال تلگرام طب اسلامی دعوت می کنیم.

 

م.خاشعی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *