دسته‌ها
کانال های تلگرام

استیکر عاشقانه

بیشتر دخترخانم های جوان استیکر عاشقانه را برای کسانی که دوستش دارند استفاده می کنند. ما در این پست چند پکیج استیکر در زمینه های استیکر دخترونه , استیکر فانتزی و استیکر لاو برای تلگرام جمع آوری نموده ایم. استیکر عاشقانه تلگرام می تواند مورد مناسبی جهت نشان دادن علاقه شما به کسی که دوستش دارید , باشد. با توجه به نقش بسیار گسترده پیام رسان تلگرام در ایران و استفاده  زیاد آن در زندگی روزمره بد نیست گه گاهی تصویری عاشقانه برای کسی که دوستش دارید ارسال کنید. البته با توجه به روحیه شاد دختر خانم ها بیشتر آنها از این استیکرهای دوست داشتنی استفاده می کنند.

استیکر عاشقانه
استیکر عاشقانه

 

پکیج اول : استیکر عاشقانه

در این پکیج شما به 38 تصویر در قالب استیکر عاشقانه دسترسی خواهید داشت. با ارسال این تصاویر برای عشقتان همیشه به یاد یکدیگر خواهید بود.

دانلود استیکر عاشقانه

استیکر عاشقانه
استیکر عاشقانه

پکیج دوم : استیکر دخترونه

در این پکیج استکر دخترونه جذابی با 17 تصویر زیبای دخترانه برای شما در نظر گرفته شده است. این تصاویر را بیشتر دختر خانم ها برای دوستانشان ارسال می کنند.

دانلود استیکر دخترونه

استیکر دخترونه
استیکر دخترونه

پکیج سوم : استیکر دخترونه

بدلیل استفاده زیاد دختر خانم های عزیز از تصاویر برای ارسال احساسات خود استیکرهای بیشتری برای آنها تهیه شده . در این پکیج استیکر دخترونه تلگرام نیز بیش از 33 تصویر زیبا از دختران محجبه برای شما در نظر گرفته شده.

دانلود استیکر دخترونه

استیکر دخترونه
استیکر دخترونه

پکیج چهارم : استیکر دختر شیطون

در این پکیج استیکر شما تصاویر بسیار بامزه ایی در رابطه با یک دختر شیطون خواهید داشت. 31 عکس جذاب برای بیان احساسات دختران دوست داشتنی که می توانید برای دوستان خود ارسال کنید.

دانلود استیکر دختر شیطون

استیکر دختر شیطون
استیکر دختر شیطون

پکیج پنجم : استیکر دختر عاشق

در این پکیج استیکری شما 11 تصویر از دختر و پسر عاشق خواهید داشت. عکس های دوست داشتنی که می توانید برای کسی که دوستش دارید ارسال نمائید.

دانلود استیکر دختر عاشق

استیکر دختر عاشق
استیکر دختر عاشق

شما می توانید از دیگر پکیج های استیکر تلگرامی موجود در سایت استفاده نمائید.

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *