دسته‌ها
کانال های تلگرام

پنج کانال طب اسلامی تلگرام

اسلام به عنوان کاملترین دین الهی برای تمام بخشهای زندگی بشر برنامه ریزی کرده . یکی از مسائل مهم انسان سلامت جسم و به طبع آن سلامت روح است . اگر شناخت خوبی از بدن خود , خوراکیهای مورد استفاده و همچنین مسائل پیرامونی داشته باشیم بهتر و سالم تر می توانیم زندگی کنیم و برای دیگران سرمشق باشیم. طب اسلامی که شامل دستورات بزرگان دین در نحوه زندگی , خوراک , پوشش و هر چه به سلامت آن بستگی دارد مرتبط می باشد هنوز بین مسلمانان از اهمیت ویژه ایی برخوردار است . در دنیای مجازی سایت ها و رسانه ای دیداری و شنوایی متعددی برای آموزش و استفاده طب سنتی و اسلامی وجود دارد. با محبوب شدن نرم افزار تلگرام و ساخت کانال های تلگرامی منابع بسیار خوبی در زمینه های مختلف منجمله آموزش طب اسلامی بوجود آمد. ما در این مقاله قصد دارم به معرفی پنج کانال طب اسلامی تلگرام که برای شما مفید فایده باشد بپردازیم. البته لازم به ذکر است که گروه پگاه آی تی هیچ مسئولیتی برای دستورات طبی کانال های معرفی شده بعهده نمی گیرد و غرض از عنوان این کانال ها فقط معرفی می باشد.

پنج کانال طب اسلامی تلگرام

1 – کانال تلگرام طب سنتی،گیاهان دارویی

این کانال شامل معرفی درمان های سنتی و اسلامی با گیاهان دارویی می باشد. تاکید مدیر کانال بر حجامت بدن و استفاده از گیاهان دارویی است. با وجود تعداد کم اعضای این کانال اما بعضا مطالب جالبی جمع آوری شده که ارزش عضو شدن در آن را دارد.

آدرس کانال تلگرام طب سنتی،گیاهان دارویی t.me/DRyaghoubi

پنج کانال طب اسلامی تلگرام

2 – کانال تلگرام مجله طب اسلامی

در این کانال به نحوه صحیح سبک زندگی با اشاره به دستورات اسلامی اشاره شده. مطلب جالبی که در رابطه با این کانال می توان گفت قرار دادن یک آی دی برای مشاوره و ارسال دارو برای اعضا می باشد. این کانال در سامانه shamad.saramad.ir ثبت شده و تعداد اعضای آن در حدود 70K  می باشد که نشان از محبوبیت آن دارد.

آدرس کانال تلگرام مجله طب اسلامی  t.me/eslamteb

پنج کانال طب اسلامی تلگرام

3 – کانال تلگرام طب سنتی بوعلی

طبق توضیحاتی که در پروفایل این کانال آمد ارائه مطالب این کانال تلگرامی زیر نظر اساتید دانشگاه تهران می باشد. البته ما از صحت آن مطلع نیستیم. اما با وجود تعداد کم اعضای آن مطالب خوبی جمع آوری شده است. مطالعه مطالب کانال تلگرام طب سنتی بوعلی ارزش خواندن را دارد و امیدوارم پربار تر شود.

آدرس کانال تلگرام طب سنتی بوعلی  t.me/newsboali

پنج کانال طب اسلامی تلگرام

4 – کانال تلگرام  دکتر روازاده

البته ما از صحت رسمی بودن این کانال منتسب به دکتر روازاده مطمئن نیستیم ولی در این کانال مطالب جالبی در زمینه طب اسلامی یافته می شود که در راستای سلامتی شما مفید خواهد بود . تعداد اعضای این کانال در حدود 110k است که تعداد نسبتا بالایی است.

آدرس کانال تلگرام  دکتر روازاده  t.me/ravazadeh

پنج کانال طب اسلامی تلگرام
پنج کانال طب اسلامی تلگرام

5 – کانال تلگرام درمحضر استاد تبریزیان

استاد تبریزیان یکی از علمای اسلامی است که آثاری در زمینه های مختلف مذهبی از خود بجای گذشته. کانال هی تلگرامی زیادی منتسب به ایشان هستند . کانال تلگرام درمحضر استاد تبریزیان آثار و دستورات ایشان را برای اعضای خود با اشتراک می گذارد. تعداد اعضای این کانال در حدود 35K  می باشد و از طریق سایت فروشگاهی خود محصولاتی در همین زمینه را عرضه می دارد.

آدرس کانال تلگرام  درمحضر استاد تبریزیان t.me/payedarseostad

 

م.خاشعی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *