دسته‌ها
کانال های تلگرام

پنج کانال تلگرام سرگرمی

پس از یک روز کاری یا درسی سخت کمی تفریح و خنده برای همه لازم است. نرم افزار محبوب تلگرام کانال های شاد و مفرحی برای لحظات زندگی شما دارند کانال تفریحی تلگرام با مطالب جذاب کمک بسیار زیادی به شادی شما خواهد کرد. ما قصد داریم پنج کانال تلگرام سرگرمی telegram funny channel list را به شما معرفی کنیم تا از اوقات فراغت خود لذت ببرید . البته طبق روال همیشگی لازم است ذکر کنیم پگاه آی تی هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای کانال های معرفی شده به عهده نمی گیرد و تایید مطالب آن به عهده کاربران عزیز است.

پنج کانال تلگرام سرگرمی
پنج کانال تلگرام سرگرمی

کانال تلگرام معروف گیز میز با تعداد بالای ممبر در حدود 1.8M از بزرگترین کانال های خنده و سرگرمی در تلگرام است . در این کانال مطالب , عکس ها و فیلم های جالبی در هر زمینه ایی برای گذراندن لحظات شاد زندگی وجود دارد.

کانال تلگرام گیزمیز  t.me/gizmiztel

 

پنج کانال تلگرام سرگرمی
پنج کانال تلگرام سرگرمی

کانال تلگرام جوک فارسی در حدود 200K عضو دارد . این کانال نیز از جمله کانال های جک و سرگرمی است که می تواند لحظات خوشی برای شما بسازد. جوک فارسی خود را بهترین کانال نمیداند ولی از بهترین دنبال کنندگان در کانال خود خبر می دهد.

کانال تلگرام جوک فارسی   t.me/jokefarsiii

 

پنج کانال تلگرام سرگرمی
پنج کانال تلگرام سرگرمی

کانال تلگرام مستر گیف شامل تعداد زیادی کلیپ های گیف جالب و بامزه است که توانسته آن را کمی با دیگر کانال های سرگرمی متمایز کند. شعار مستر گیف : لب را هنر خنده بیاموز وگرنه گریاندن یک جمع پریشان هنری نیست…  این کانال تلگرام در حدود 191K عضو دارد.

کانال تلگرام مستر گیف    t.me/Mrgif

 

پنج کانال تلگرام سرگرمی
پنج کانال تلگرام سرگرمی

کانال تلگرام بدندید به معنی بدانید و بخندید در حدود 303K ممبر دارد. در این کانال نیز مطالب جالب و خنده داری وجود دارد که شما می توانید آنها را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید. کانال محبوب بدندید بر پایه اخلاق و هنجارهای جامعه طراحی شده است.

کانال تلگرام بدندید  t.me/bedandid

 

پنج کانال تلگرام سرگرمی
کانال تلگرام طنز

کانال تلگرام خروس جنگی با تعداد بالای اعضا در حدود 970K یکی از محبوب ترین کانال های تلگرامی است . در این کانال نیز انواع محتوای متنی , سمعی بصری برای بوجود آوردن لحظات شیرین وجود دارد .

کانال تلگرام خروس جنگی  t.me/khooroosjangi

ما به شما بازدید از پست استیکر ولنتاین را پیشنهاد می کنیم.

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *