دسته‌ها
کانال های تلگرام

کانال اقتصادی تلگرام

کانال اقتصادی تلگرام معتبر می تواند راهنمای خوبی برای فعالیت های اقتصادی شما باشد. ما لیست کانال های اقتصادی تلگرام را برای شما جمع آوری کرده ایم. کانال تلگرام اقتصادی خوب آخرین اخبار مالی اقتصادی ایران و جهان را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. در ضمن می توانید از طریق کانال اموزش اقتصاد مطالب مفید و آموزنده جدیدی را بدست آورید. طبق روال همیشگی اعلام می داریم پگاه آی تی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای کانال اقتصادی معرفی شده به عهده نمی گیرد و تایید مطالب آن به عهده کاربران عزیز می باشد.

کانال اقتصادی تلگرام
کانال اقتصادی تلگرام

کانال تلگرام اقتصاد آنلاین یکی از معتبر معتبر ترین کانال های اقتصادی می باشد که بیش از 98K عضو دارد. اقتصاد آنلاین یکی از پرمخاطب ترین رسانه مجازی در اقتصاد ایران است که اخبار دست اول اقتصادی از ایران و سراسر جهان را به اعضایش ارائه می دهد.

آدرس کانال تلگرام اقتصاد آنلاین     t.me/eghtesadonline

 

 

لیست کانال های اقتصادی تلگرام
لیست کانال های اقتصادی تلگرام

کانال تلگرام روزنامه دنیای اقتصاد یکی دیگر از معتبر ترین کانال های تلگرامی در زمینه اقتصاد ایران و جهان می باشد. اعضای این کانال بیش از 57K می باشند. صاحب امتیاز این کانال دنیای اقتصاد تابان می باشد.

آدرس کانال تلگرام روزنامه دنیای اقتصاد      t.me/den_ir

 

کانال تلگرام اقتصادی
کانال تلگرام اقتصادی

کانال تلگرام بنکر Banker با بیش از 20K کاربر آخرین اخبار بانکداری و موسسات مالی , اخبار پرداخت انواع وام و سود و آخرین نرخ ارز،سکه و طلا را در اختیار اعضای خود قرار می دهد.

آدرس کانال تلگرام بنکر  t.me/banker24

 

کانال اموزش اقتصاد
کانال اموزش اقتصاد

کانال تلگرام اقتصاد به زبان ساده بیش از 130K عضو دارد. این کانال اقتصادی بسیار معتبر بوده و آخرین اخبار اقتصادی را به کاربرانش اطلاع می دهد. در این کانال کلیپ های آموزش در زمینه اقتصاد برای کاربران قرار داده شده.

آدرس کانال تلگرام اقتصاد به زبان ساده     t.me/eghtesaderooz

 

کانال اقتصادی
کانال اقتصادی

کانال تلگرام شهروندان اقتصادی با داشتن بیش از 15K عضو یکی دیگر از کانال های تلگرامی فعال در زمینه اقتصاد می باشد. ذر این کانال اطلاعات و اخبار اقتصادی روز دنیا را خواهید دریافت کرد.

آدرس کانال تلگرام شهروندان اقتصادی    t.me/Shahrvandan_8

 

ما شما را بدیدن کانال های تلگرام موفقیت و ثروت دعوت می کنیم.

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *