دانلود استیکر تلگرام

استیکر های تلگرام یکی از محبوب ترین سرویس هایی است که این اپلیکیشن در اختیار کاربرانش قرار داده. کاربران می توانند با ارسال تصاویر از پیش آماده شده در قالب استیکر احساسات خود را بهتر به مخاطب شان ابراز کنند . استیکر خنده , استیکر مذهبی , استیکر کلش و استیکر دانشجویی تلگرام نمونه هایی از این موضوعات هستند. پگاه آی تی در این زمینه پکیج های استیکر جذابی را برای کاربران تلگرامی تهیه کرده که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد. دانلود استیکر تلگرام از طریق این پست براحتی امکان پذیر می باشد.

دانلود استیکر تلگرام

دانلود استیکر تلگرام

پکیج اول : استیکر خنده تلگرام

استیکر خنده تلگرام ۱۶ تصویر نقاشی با متن های خنده دار طنز در اختیار شما قرار می دهد. این عکس های جالب و کمدی را می توانید در پیام های شوخی برای دوستانتان ارسال کنید.

دانلود استیکر خنده تلگرام

استیکر خنده تلگرام

استیکر خنده تلگرام

 

پکیج دوم : استیکر دانشجویی تلگرام

استیکر دانشجویی تلگرام از جمله استیکر های بامزه ایی است که دانشجویان برای هم ارسال می کنند. در این پکیج ۲۳ تصویر جالب درباره این موضوع وجود دارد.

دانلود استیکر دانشجویی تلگرام

استیکر دانشجویی تلگرام

استیکر دانشجویی تلگرام

 

پکیج سوم : استیکر کلش

این روزها بازی کلش بین گیمرها بسیار محبوب است. بر این اساس پکیج استیکر کش با ۳۴ تصویر جالب از کاراکتر های این بازی در دسترس شما قرار دارد. کلش باز ها می توانند برای پیام رسانی مبارزه با دوستان خود از پکیج استفاده کنند.

دانلود استیکر کلش

استیکر کلش

استیکر کلش

پکیج چهارم : استیکر مذهبی

استیکر های مذهبی مورد علاقه تعداد زیادی از کاربران فارغ از جنسیت آنها می باشد. ما در این پکیج استیکر مذهبی ۲۴ تصویر زیبا را برای شما قرار داده ایم. امیدوارم مورد توجه شما قرار گیرد.

دانلود استیکر مذهبی

استیکر مذهبی

استیکر مذهبی

پکیج پنجم : استیکر ذکر ایام هفته

با داشتن و ارسال استیکر ذکر ایام هفته برای دوستانتان به شما یادآوری می شود در هر روز هفته به یاد خداوند متعال باشید. این پکیج ۷ استیکر به تعداد روزهای هفته دارد.

دانلود استیکر ذکر ایام هفته

استیکر ذکر ایام هفته

استیکر ذکر ایام هفته

پگاه آی تی دیدن بقیه پست های استیکر تلگرام سایت را به شما پیشنهاد می کند.

 

م.خاشعی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *