پنج کانال تلگرام روانشناسی

علم روانشناسی هم در جوامع پیشرفته و هم در جوامع جهان سوم کاربردهای فراوانی دارد . مردم در هر جایی که باشند بایستی با علم روز بتوانند به بررسی و مشکلات رفتاری و شخصیتی خود بپردازند. ما قصد داریم پپنج کانال تلگرام روانشناسی را به شما معرفی کنیم تا از مطالب مفید و بروز آن در جهت بهبود زندگی خود و اطرافیانتان استفاده کنید. لازم به ذکر است که پگاه آی تی هیچ گونه مسئولیتی ذر قبال محتوای کانال های معرفی شده به عهده نمی گیرد و تایید صحت آنها به عهده شماست.

 

پنج کانال تلگرام روانشناسی

کانال تلگرام دکتر هلاکویی یکی از معروف ترین کانال های تلگرامی در زمینه روانشناسی است این کانال در حدود ۲۳K عضو دارد و مطالب بروزی در زمینه روانشناسی , پرورش و تربیت کودک و مسائل مربوط به آن به شما ارائه می دهد.

کانال تلگرام دکتر هلاکویی    t.me/drholakooei

 

پنج کانال تلگرام روانشناسی

کانال تلگرام دکتر انوشه توسط هواداران ایشان اداره می گردد . این کانال پر بازدید در حدود ۳۰۰K عضو دارد که در نوع خوذ از پر بازدیدترین هاست. در این کانال انواع اطلاعات در مورد سلامتی روح و روان و جسم برای شما در نظر گرفته شده که ما نیز دیدن آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

کانال تلگرام دکتر انوشه   t.me/dr_anoshe

 

پنج کانال تلگرام روانشناسی

 

کانال تلگرام دکتر شیری به عنوان رادیو توانگر معرفی شده تعداد اعضای این کانال در حدود ۶۷K است که به نسبت خوب است و موضوعاتی درباره روانشناسى اجتماعى را برای شما بیان می کند. در کانال ایشان قید شده که مدیر خانه توانگری هستند . در این کانال نوشته ها، فیلمها و گوش نیوشهاى دکتر علیرضا شیرى ، طبیب و مدرس روانشناسى اجتماعى در دانشگاه برای عموم در نظر گرفته شده است.

کانال تلگرام دکتر شیری telegram.me/drshiri

 

پنج کانال تلگرام روانشناسی

کانال تلگرام دکتر شاهین فرهنگ نیز از کانال های خوب در زمینه روانشناسی است.  این کانال با تعداد اعضای در حدود ۲۳K کلیپ های متعددی را در جهت بهبود سلامتی روح و روان و بهبود شرایط امید شما در نظر گرفته .

کانال تلگرام دکتر شاهین فرهنگ  t.me/khanehtahavol

 

پنج کانال تلگرام روانشناسی

پنج کانال تلگرام روانشناسی

کانال تلگرام دکتر شهرام اسلامی با داشتن در حدود ۱۱۹K ممبر توانسته تعداد زیادی بازدید کننده داشته باشد. در این کانال نیز جملات و توصیه های خوبی برای اعضا گذاشته می شود تا امید به زندگی و شرایط روحی بهتری را برایشان به ارمغان بیاورد.

کانال تلگرام دکتر شهرام اسلامی    telegram.me/ShahramEslami1

 

م.خاشعی

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *