دسته‌ها
کانال های تلگرام

پنج کانال تلگرام غذا

پختن غذا و آشپزی یکی از کارهای روزمره بسیاری ما می باشد. اگر بر طبق دستور غذایی های صحیح آشپزی کنید مطمئنا تاثیر بسیار زیادی در طعم و شکل ظاهری غذای طبخ شده خواهد داشت. ما به شما پنج کانال تلگرام غذا را معرفی خواهیم نمود تا بتوانید دستورالعمل های حرفه ایی را در دسترس داشته باشید. و باز هم طبق روال همیشه اعلام می داریم پگاه آی تی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای کانال های معرفی شده به عهده نمی گیرد و تایید آن به عهده کاربران عزیزمان می باشد. کانال تلگرام غذاهای خوشمزه می تواند راهنمای خوبی برای بانوان خانه دار باشد.

پنج کانال تلگرام غذا
پنج کانال تلگرام غذا

کانال تلگرام آشپزی به سبک نازگل با 26K عضو , از کانال های خوب تلگرام می باشد. ادمین این کانال در توضیحاتش اعلام کرده تمام فیلمها , عکسها , رسپی ها و حتی استیکرها تماما دسترنج خودم هست که در این صورت مطمئنا زمان زیادی برای پشتیبانی این کانال صرف می گردد . پس ارزش بازدید از آن را دارد.

کانال تلگرام آشپزی به سبک نازگل    t.me/ashpazi_be_sabke_nazgol

 

پنج کانال تلگرام غذا
پنج کانال تلگرام غذا

کانال تلگرام Ashpazieshik آشپزی شیک حدود 14K عضو دارد. ادمین این کانال در توضیحاتش اعلام کرده رموز لذیذترین وشیک ترین غذاها , سالادها و دسر ها را در اختیار شما قرار خواهد داد . همچنین شما می توانید برای مشاوره و ارائه ایده برای مهمانی هایتان با ایشان تماس بگیرید.

کانال تلگرام Ashpazieshik آشپزی شیک    t.me/ashpazieshik

 

پنج کانال تلگرام غذا
پنج کانال تلگرام غذا

کانال تلگرام آشپز باشی خاص در حدود 5K عضو دارد . این کانال به نسبت تعداد ممبر کمتری دارد. ادمین این کانال در توضیحاتش نوشته هدف از ساخت این کانال آموزش آشپزی خاص و پیشرفته انواع غذاها , دسرها , شیرینی ها و همچنین آموزش سفره آرایی نوین است.

کانال تلگرام آشپز باشی خاص  t.me/ashpaz_khas

 

پنج کانال تلگرام غذا
پنج کانال تلگرام غذا

کانال تلگرام لذت آشپزی در حدود 53K  عضو دارد. در این کانال به نوشته ادمین , دسترسی آسان به دستورهای غذایی موجود , همچنین دستورهای صد در صد امتحان شده و تضمینی و پاسخ به سوالات و ایرادات آشپزی توسط اساتید ویزه از جمله خدمات رایگان ارائه شده می باشد.

کانال تلگرام لذت آشپزی  t.me/lezate_ashpazi

 

پنج کانال تلگرام غذا
پنج کانال تلگرام غذا

کانال تلگرام مجله دنیای آشپزی در حدود 48K ممبر دارد. در این کانال دستورات غذایی جالب و متنوع , سفره آرایی و تزئین غذا به شما آموزش داده می شود. اجرای نکات ریز در آشپزی برابر تا تغییر چشمگیر مزه و ظاهر هر غذایی می شود.

کانال تلگرام مجله دنیای آشپزی  t.me/tchef

ما به شما پیشنهاد می کنیم از مقاله لیست غذاهای ایرانی دیدن فرمائید. کانال تلگرام غذاهای ایرانی دستور پخت های غذاهای خوشمزه ایرانی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

م.خاشعی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *