دسته‌ها
کانال های تلگرام

پنج کانال تلگرام خودرو

امروزه ماشین ها در زندگی ما نقشی کاملا ثابت پیدا کرده اند. برخی زندگی بدون خودرو شخصی را نمی توانند تصور کنند و جوانان در این تلاش اند که خودرو ایی مطابق میل و البته بوجه خود خریداری کنند. کانال های تلگرام بسیاری در این مورد فعالیت می کنند که مطالب خوب و مفید و همچنین عکس های زیبایی برای اعضاء شان جمع آوری می کنند. ما در اینجا پنج کانال تلگرام خودرو را به شما معرفی خواهیم کرد. امیدواریم از آنها لذت ببریم. البته طبق روال همیشه اعلام می کنیم پگاه آی تی هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب کانال های تلگرامی معرفی شده قبول نمی کند و تایید صحت مطالب بعهده کاربران می باشد.

پنج کانال تلگرام خودرو
پنج کانال تلگرام خودرو

کانال تلگرام خودروهای کلاسیک یکی کانال های دوست داشتنی ماشین است . در این کانال عکس های بسیار زیبایی از ماشین های قدیمی به نمایش گذاشته شده که ممکن است خاطرات قدیمی زیادی را برای شما زنده کند. تعداد اعضای این کانال در حدود 2K می باشد و ما دیدن این کانال را به شما پیشنهاد می کنیم.

کانال تلگرام خودروهای کلاسیک  t.me/greatclassiccars

 

پنج کانال تلگرام خودرو
پنج کانال تلگرام خودرو

 

کانال تلگرام دانستنیهای خودرو اطلاعات عمومی در رابطه با انواع ماشین ها را در اختیار شما قرار خواهد داد . این کانال حدود 5K ممبر دارد. اگر شما دوست دارید در زمینه ماشین اطلاعات خود را بیشتر کنید ما این کانال را به شما پیشنهاد می کنیم.

کانال تلگرام دانستنیهای   t.me/parssib

 

پنج کانال تلگرام خودرو
پنج کانال تلگرام خودرو

ماشین بازها نام کانال تلگرام بعدی است که برای عاشقان خودرو ساخته شده. در این کانال عکس های زیادی از انواع ماسین های اسپرت شده وجود دارد. تعداد اعضای این کانال در حدود 27K است . این کانال برای افراد جوانتر پیشنهاد می گردد.

کانال تلگرام ماشین بازها   t.me/mashinbazhaMashhad

 

پنج کانال تلگرام خودرو
پنج کانال تلگرام خودرو

تخت گاز TAKHTEGAZ نام کانال خودروایی است که عکس و اطلاعات کف خواب ترین ماشین های ایرانی و خارجی را برای شما در نظر گرفته . تعداد اعضای این کانال در حدود 15K می باشد. این کانال عکس های زیبایی از ماشین های اسپرت را برای شما جمع آوری نموده.

کانال تلگرام تخت گاز  t.me/Takhtegaz_mashinbaz

 

پنج کانال تلگرام خودرو
پنج کانال تلگرام خودرو

مجله خودرو یکی از کانال های جذاب در زمینه خودرو با حدود 15K ممبر است. کار مفیدی که ادمین این کانال انجام می دهد , ارائه کامل اطلاعات در مورد هر ماشینی هست که معرفی می کند. شما می توانید به مشخصات و عکس خودرو های روز دنیا آشنا شوید.

کانال تلگرام مجله خودرو  t.me/lux_car

 

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *