استیکر نی نی

استیکر نی نی تلگرام از جمله استیکر های بامزه ایی است که اکثر کاربران از آن استفاده می کنند. بطور کلی استیکر عکس بچه تلگرام بدلیل شیرین بودن جذابیت بچه ها بسیار مورد استفاده است. عکس های زیبایی از کودکان در ساخت استیکر کودکانه تلگرام استفاده می شود و شما می توانید برای ارسال پیام های خود از آنها استفاده کنید. داشتن مجموعه استیکر های جذاب تلگرام که به رایگان در اختیار شما باشد , می تواند انتقال احساس شما از طریق پیام دادن به دیگران را بسیار ساده تر کند.  استیکر نوزاد تلگرام نه فقط برای دختر ها و خانم ها بلکه برای آقایان هم بسیار دوست داشتنی می باشد. ما برای شما پنج پکیج استیکر نینی قرار داده ایم تا دانلود استیکر بچه تلگرام برایتان بسیار آسان گردد.

استیکر نی نی

استیکر نی نی

 

پکیج اول : استیکر نی نی

در این پکیج استیکر نی نی تلگرام , عکس های زیبایی از نی نی های با مزه و دوست داشتنی وجود دارد. 18 تصویر جذاب نی نی در این پکیج استیکر وجود دارد.

دانلود استیکر نی نی

استیکر نی نی تلگرام

استیکر نی نی تلگرام

پکیج دوم : استیکر نی نی کوچولو

استیکر نی نی کوچولو تلگرام با داشتن تصاویر بسیار جذاب و دوست داشتنی برای شما کاربران عزیز تلگرام طراحی شده. در این پکیج بیش از 21 تصویر زیبا از کوچولوهای دوست داشتنی وجود دارد.

دانلود استیکر نی نی کوچولو

استیکر نی نی کوچولو

استیکر نی نی کوچولو

پکیج سوم : استیکر کوچولو

استیکر کوچولو با شخصیت کارتونی نقاشی شده 26 تصویر زیبای و کاربردی را برای شما در نظر گرفته . عکس های این پکیج جالب را شما می توانید در پیام های روزمره خود برای دوستانتان ارسال نمائید.

دانلود استیکر کوچولو

استیکر کوچولو

استیکر کوچولو

پکیج چهارم : استیکر خانم کوچولو

استیکر خانم کوچولو تعداد 18 تصویر نقاشی از یک دختر کوچولو را برای کاربران دختر تلگرام در بر دارد. خانم کوچولو اگر چه استیکر های شادی ندارد ولی برای زمان های خاص ارسال پیام به دوستان مناسب است.

دانلود استیکر خانم کوچولو

استیکر خانم کوچولو

استیکر خانم کوچولو

پکیج پنجم : استیکر نقاشی کودکانه

استیکر نقاشی کودکانه 24 تصویر نقاشی در زمینه های مختلف را برای پیام های ارسالی روزانه شما در نظر گرفته . البته این پکیج بیشتر توسط دختر خانم های دوست داشتنی استفاده می شود

دانلود استیکر نقاشی کودکانه

استیکر نقاشی کودکانه

استیکر نقاشی کودکانه

ما به شما بازدید از دیگر پکیج های استیکر تلگرام را پیشنهاد می کنیم.

 

م.خاشعی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *