کانال کتاب صوتی تلگرام

کانال کتاب صوتی تلگرام از جمله کانال هایی هست که مورد استقبال کاربران قرار دارد. این کانال های در زمینه های مختلف کتاب های صوتی را در اختیار کاربرانشان قرار می دهند. کانال کتاب صوتی رایگان در زمینه های کانال تلگرام کتاب صوتی روانشناسی و کانال تلگرام کتاب صوتی موفقیت و کانال داستان کوتاه صوتی بیش از بقیه مورد توجه قرار دارند. و کاربران از آنها استفاده می کنند ما در اینجا ۵ کانال نمونه را در اختیار شما قرار خواهیم داد و طبق روال همیشگی اعلام می داریم پگاه آی تی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای کانال ها به عهده نمیگیرد و تایید آن به عهده خود کاربران محترم می باشد.

کانال کتاب صوتی تلگرام

کانال کتاب صوتی تلگرام

کانال تلگرام کتابدونی یکی از پر طرفدار ترین کانال های تلگرام کتاب است که با بیش از ۱۲۷K عضو در حال فعالیت می باشد. در این کانال برخی از قسمت های کتاب های پرطرفدار و برخی کتابها برای دانلود قرار داده شده است. برخی از آنها بصورت PDF و برخی بصورت کتاب صوتی موجود می باشند.

کانال تلگرام کتابدونی  t.me/ketabdooni

 

کانال کتاب صوتی رایگان

کانال کتاب صوتی رایگان

کانال تلگرام کتابخانه مجازی شامل سری کتاب های مفید برای کاربران می باشد. این کانال بیش از ۱۰۵K عضو دارد که در نوع خود پر بازدید بحساب می آید. در کتابخانه مجازی لینک pdf و فایل صوتی برخی کتاب ها برای کاربران قرار داده شده است.

کانال تلگرام کتابخانه مجازی t.me/ketabkhaneh2015

 

کانال تلگرام کتاب صوتی موفقیت

کانال تلگرام کتاب صوتی موفقیت

کانال تلگرام کتاب صوتی تعداد زیادی کتاب های صوتی را در اختیار کاربرانش قرار داده این کانال در حدود ۱۵K عضو دارد که می توانند از این کتاب های مفید استفاده کنند. در این کانال بهترین کتاب های صوتی ایرانی و خارجی برای شما در نظر گرفته شده است.

کانال تلگرام کتاب صوتی    t.me/audiobook

 

کانال تلگرام کتاب صوتی روانشناسی

کانال تلگرام کتاب صوتی روانشناسی

کانال تلگرام کتاب صوتی با تهیه و جمع آوری تعدادی از کتاب های صوتی برای کاربرانش سعی کرده رضایت آنها را بدست آورد. این کانال تعداد کمی عضو در حدود ۲٫۵K دارد.به نقل از ادمین کانال : ” با بهترین های صوتی از ترافیک و سفرهای شهری و غیر شهری لذت ببرید و بجای بوق ممتد , لذت ناب شنیدن واژه ها را تجربه کنید. نوش گوشتان ”

کانال تلگرام کتاب صوتی    t.me/audiobooke

 

کانال کتاب صوتی رایگان

کانال کتاب صوتی رایگان

کانال تلگرام کتاب صوتی آخر نیز تعداد زیادی عضو ندارد ولی برای همین اندک اعضا کانال کتاب صوتی رایگان مفیدی را جمع آوری نموده. کتابهای صوتی در زمینه قانون جذب , روانشناسی و موفقیت

کانال تلگرام کتاب صوتی    t.me/AudioBook2

 

ما از شما دعوت می کنیم تا از پنج کانال تلگرام فیلم بازدید فرمائید.

 

م.خاشعی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *