دسته‌ها
کانال های تلگرام

کانال های تلگرام عاشقانه

کانال های تلگرام عاشقانه از پر طرفدار ترین کانال ها برای جوانان مخصوصا دختر خانم ها هستند. کانال عاشقانه های خاص تلگرام مطالب زیبا و جالبی در اختیار کاربرانشان قرار می دهند. اگر بدنبال کانال عشق تلگرام هستید ما برای شما پنج کانال جذاب را در نظر گرفته ایم. عاشقانه های خاص و زیبا می تواند جذابیت زیادی برای مخاطبان خود داشته باشد و زمان زیادی از آنها را به خود اختصاص دهد . کانال تلگرام عکس نوشته های زیبا مناسب برای افرادی است که دوست دارند عکس های با مفهومی برای پروفایل خود انتخاب کنند.

 

کانال های تلگرام عاشقانه
کانال های تلگرام عاشقانه

کانال تلگرام عاشقانه ها از جمله کانال های زیبایی است که در زمنیه مطالب عاشقانه فعالیت دارد . این کانال بیش از 115K عضو داشته و یکی از بروزترین کانال های تلگرامی است.

آدرس کانال تلگرام عاشقانه ها     t.me/Asheghaneha_7071

 

 

کانال عاشقانه های خاص تلگرام
کانال عاشقانه های خاص تلگرام

کانال تلگرام عاشقانه های خاص مطالب و عکس های جذاب زیادی در زمینه عشق و روابط عاشقانه دارد . مدیر کانال مدعی شده که عاشقانه های خاص اولین کانال تلگرامی در این زمینه است. این کانال بیش از 125K عضو دارد.

آدرس کانال تلگرام عاشقانه های خاص    t.me/caffeee

 

 

کانال عشق تلگرام
کانال عشق تلگرام

کانال تلگرام عاشقانه یکی از کانال های فعال در زمینه مطالب , عکس ها و گیف های عاشقانه است. این کانال بیش از 102K عضو دارد.

آدرس کانال تلگرام عاشقانه     t.me/asheghaneh

 

 

عاشقانه های خاص و زیبا
عاشقانه های خاص و زیبا

کانال تلگرام عاشقانه ها از دیگر کانال های تلگرامی با مطالب بروز زیباست. این کانال در حدود  150K عضو دارد . مطالب و عکس های زیبا را می توانید در این کانال دنبال کنید.

آدرس کانال تلگرام عاشقانه ها   t.me/Asheghaneha11

 

کانال تلگرام عکس نوشته های زیبا
کانال تلگرام عکس نوشته های زیبا

کانال تلگرام عاشقانه های پاک از جمله زیباترین کانال های تلگرامی است . در این کانال شما مطالب آموزنده ایی در مورد روابط عاشقانه , مطالب آموزشی خواستگاری و … خواهید دید. تعداد اعضای این کانال در حدود 34k می باشد.

کانال تلگرام عاشقانه های پاک     t.me/loveshq

 

ما شما را به دیدین پست استیکرهای عاشقانه دعوت می کنیم.

 

م.خاشعی

دسته‌ها
کانال های تلگرام

کانال تلگرام مذهبی

کانال تلگرام مذهبی می تواند اطلاعات بسیار مفیدی در اختیار کاربران قرار دهد. ما در این مقاله لیست کانال‌های مذهبی تلگرام را در اختیار شما قرار خواهیم داد. تعداد کانال های مذهبی تلگرام در فضای مجازی زیاد می باشند که برای نمونه ایی از آنها می توان به کانال خدا در تلگرام اشاره نمود. البته طبق روال عادی پگاه آی تی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای کانال مذهبی به عهده نخواهد گرفت و تایید یا عدم تایید آنها به عهده کاربران عزیز می باشد.

کانال تلگرام مذهبی
کانال تلگرام مذهبی

کانال تلگرام دختران چادری یکی از کانال های تلگرامی است که بیشتر خانم های مذهبی عضو ان می باشند. این کانال در حدود 47K عضو دارد و نمونه خوبی از کانال های مذهبی مرتبط به فعالیت های بانوان می باشد.

آدرس کانال تلگرام دختران چادری            t.me/clad_girls

 

لیست کانال‌های مذهبی تلگرام
لیست کانال‌های مذهبی تلگرام

کانال تلگرام رنگ خدا ، رنگ خانواده به پیرامون مسائل مذهبی مرتبط با خانواده می پردازد اطلاعات این کانال برای والدین مناسب می باشد. تعداد اعضای این کانال 208K است البته مطالب مفید دیگری در قالب اطلاعات عمومی نیز در این کانال منتشر می گردد.

کانال تلگرام رنگ خدا ، رنگ خانواده         t.me/Rangekhoda

 

 

کانال های مذهبی تلگرام
کانال های مذهبی تلگرام

کانال تلگرام یاد خدا نیز یکی دیگر از کانال های مفید تلگرامی است که بیش از 265K عضو داشته در این کانال نیز مطالب مذهبی و اطلاعات مفید برای خانواده منتشر می گردد.

آدرس کانال تلگرام یاد خدا          t.me/yadee_khoda

 

 

کانال خدا در تلگرام
کانال خدا در تلگرام

کانال تلگرام الی الله دیگر کانال مذهبی تلگرامی است که بیش از 710K عضو دارد. ادمین کانال در توضیحات آن یادآوری کرده اگر دعا با اعتقاد خالص خوانده نشود، بی اثر است و اعتقادی به دعانویسی و سرکتاب نداریم.

آدرس کانال تلگرام الی الله  t.me/Asmaol_Hosna

 

کانال مذهبی
کانال مذهبی

کانال تلگرام دوستى با خدا دیگر کانال تلگرامی با بیش از 425K عضو می باشد. ادمین این کانال در توضیحات آن یادآور شده به خدا که وصل شوی آرامش وجودت را فرا میگیرد! نه به ‌راحتی میرنجی آرامش، سهم دل‌هایی ست که به سمت خداست!

آدرس کانال تلگرام دوستى با خدا     t.me/dosti_khoda

 

ما شما را به بازدید از کانال تلگرام طب اسلامی دعوت می کنیم.

 

م.خاشعی

دسته‌ها
کانال های تلگرام

کانال اقتصادی تلگرام

کانال اقتصادی تلگرام معتبر می تواند راهنمای خوبی برای فعالیت های اقتصادی شما باشد. ما لیست کانال های اقتصادی تلگرام را برای شما جمع آوری کرده ایم. کانال تلگرام اقتصادی خوب آخرین اخبار مالی اقتصادی ایران و جهان را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. در ضمن می توانید از طریق کانال اموزش اقتصاد مطالب مفید و آموزنده جدیدی را بدست آورید. طبق روال همیشگی اعلام می داریم پگاه آی تی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای کانال اقتصادی معرفی شده به عهده نمی گیرد و تایید مطالب آن به عهده کاربران عزیز می باشد.

کانال اقتصادی تلگرام
کانال اقتصادی تلگرام

کانال تلگرام اقتصاد آنلاین یکی از معتبر معتبر ترین کانال های اقتصادی می باشد که بیش از 98K عضو دارد. اقتصاد آنلاین یکی از پرمخاطب ترین رسانه مجازی در اقتصاد ایران است که اخبار دست اول اقتصادی از ایران و سراسر جهان را به اعضایش ارائه می دهد.

آدرس کانال تلگرام اقتصاد آنلاین     t.me/eghtesadonline

 

 

لیست کانال های اقتصادی تلگرام
لیست کانال های اقتصادی تلگرام

کانال تلگرام روزنامه دنیای اقتصاد یکی دیگر از معتبر ترین کانال های تلگرامی در زمینه اقتصاد ایران و جهان می باشد. اعضای این کانال بیش از 57K می باشند. صاحب امتیاز این کانال دنیای اقتصاد تابان می باشد.

آدرس کانال تلگرام روزنامه دنیای اقتصاد      t.me/den_ir

 

کانال تلگرام اقتصادی
کانال تلگرام اقتصادی

کانال تلگرام بنکر Banker با بیش از 20K کاربر آخرین اخبار بانکداری و موسسات مالی , اخبار پرداخت انواع وام و سود و آخرین نرخ ارز،سکه و طلا را در اختیار اعضای خود قرار می دهد.

آدرس کانال تلگرام بنکر  t.me/banker24

 

کانال اموزش اقتصاد
کانال اموزش اقتصاد

کانال تلگرام اقتصاد به زبان ساده بیش از 130K عضو دارد. این کانال اقتصادی بسیار معتبر بوده و آخرین اخبار اقتصادی را به کاربرانش اطلاع می دهد. در این کانال کلیپ های آموزش در زمینه اقتصاد برای کاربران قرار داده شده.

آدرس کانال تلگرام اقتصاد به زبان ساده     t.me/eghtesaderooz

 

کانال اقتصادی
کانال اقتصادی

کانال تلگرام شهروندان اقتصادی با داشتن بیش از 15K عضو یکی دیگر از کانال های تلگرامی فعال در زمینه اقتصاد می باشد. ذر این کانال اطلاعات و اخبار اقتصادی روز دنیا را خواهید دریافت کرد.

آدرس کانال تلگرام شهروندان اقتصادی    t.me/Shahrvandan_8

 

ما شما را بدیدن کانال های تلگرام موفقیت و ثروت دعوت می کنیم.

 

م.خاشعی

دسته‌ها
کانال های تلگرام

کانال تلگرام تکنولوژی

انال تلگرام تکنولوژی می تواند اطلاعات بسیار مفیدی راجع به وقایع روز فناوری به شما بدهد. با عصویت در کانال تکنولوژی تلگرام از آخرین خبرهای آی تی در کمترین زمان مطلع می گردید. ما سعی کرده ایم بهترین کانال تکنولوژی را به شما معرفی کنیم. آدرس 5 کانال از بهترین کانال های تکنولوژی تلگرام را برای شما گردآوری کرده ایم. شما دوستان عزیز هم می توانید در صورت تمایل کانال تلگرام فناوری مورد علاقه خود را به ما معرفی کرده تا آن را با دیگر کاربران به اشتراک بگذاریم.

 

کانال تلگرام تکنولوژی
کانال تلگرام تکنولوژی

کانال تلگرام دکتر آی تی یکی از بهترین کانال های تلگرام در زمینه آی تی است . این کانال بیش از 67K عضو دارد. دکتر آی تی کانالی مخصوص علاقمندان علم و تکنولوژی می باشد.

آدرس کانال تلگرام دکتر آی تی  t.me/it_24

 

کانال تکنولوژی تلگرام
کانال تکنولوژی تلگرام

کانال تلگرام زومیت ZOOMIT به عنوان کانال برترین سایت تکنولوژی ایران با بیش از 85k عضو می تواند مرجع بسیار خوبی در رابطه با اخبار تکنولوژی روز ایران و سایر نقاط جهان باشد.

آدرس کانال تلگرام زومیت  t.me/myzoomit

 

بهترین کانال تکنولوژی
بهترین کانال تکنولوژی

کانال تلگرام آموزش نوین یکی از بهترین کانال های تلگرامی آموزشی در زمینه فناوی اطلاعات می باشد در این کانال شما می توانید آموزش های بسیار خوبی را بصورت رایگان دانلود و استفاده کنید. این کانال بیش از 30k عضو دارد.

آدرس کانال تلگرام آموزش نوین     t.me/amuzesh_novin

 

کانال تلگرام فناوری
کانال تلگرام فناوری

کانال تلگرام بهترین های اندروید بیش از 90K عضو داشته و تازه های اندروید و برنامه های مربوط به این سیستم عامل موبایل را برای کاربران اندرویدی گردآوری کرده .

آدرس کانال تلگرام بهترین های اندروید     t.me/BestOFandroid

 

بهترین کانال های تکنولوژی تلگرام
بهترین کانال های تکنولوژی تلگرام

کانال تلگرام آموزش ایران ios در زمینه سیستم عامل آی او اس فعالیت می کند . این کانال در حدود 85K عضو دارد. آموزش های مفیدی در زمینه سیستم عامل آی او اس را می توانید از طریق این کانال بدست آورید.

آدرس کانال تلگرام آموزش ایران ios    t.me/learn_ios

 

ما شما را به دیدن پست پنجاه کانال برتر تلگرام دعوت می کنیم.

م.خاشعی

دسته‌ها
کانال های تلگرام

کانال تلگرام علمی

کانال تلگرام علمی به دانش آموزان و دانشجویان کمک می کند تا به آخرین اخبار و مطالب علمی دنیا دسترسی داشته باشند. مطالب کانال علمی می تواند کمک خوبی برای افراد برای انجام برخی از کارهای روزمره خود باشد. کانال های علمی تلگرام در تخصص های مختلف و برای کارهای مختلف دسته بنده و مطالب ویژه آن رشته را دارد. لیست کانال های علمی تلگرام به شما امکان انتخاب کانال مورد نظرتان را خواهد داد. ما سعی کرده ایم بهترین کانال تلگرام علمی در هر رشته ایی را به شما معرفی نمائیم.

 

کانال تلگرام علمی
کانال تلگرام علمی

کانال تلگرام متخصصین برق و ابزار دقیق کشور به بیش از 18K عضو از بهترین کانال های تختصص علمی در زمینه ابزرا دقیق است که مطالب مفیدی در ای زمینه را برای کاربران خود منتشر می نماید.

آدرس کانال تلگرام متخصصین برق و ابزار دقیق     t.me/IRELEC

 

کانال علمی
کانال علمی

برای اطلاع از اخبار هیات علمی های کشور و جذب اساتید برای هیات علمی می توانید از کانال تلگرام آخرین اخبار جذب هیأت علمی و اساتید دانشگاه‌ها استفاده نمائید. این کانال در حدود 36K عضو دارد.

آدرس کانال تلگرام آخرین اخبار جذب هیأت علمی و اساتید دانشگاه‌ها       t.me/heiatelmi

 

 

کانال های علمی تلگرام
کانال های علمی تلگرام

کانال تلگرام IRAN MBA مدرسه کار و کسب با بیش از 108K عضو کمک بسیار خوبی برای افراد کارآفرین و مشتاق فعالیت در زمینه کسب و کار است.

آدرس کانال تلگرام IRAN MBA مدرسه کار و کسب      t.me/Iranmba

 

 

لیست کانال های علمی تلگرام
لیست کانال های علمی تلگرام

کانال تلگرام کتابخانه مجازی یکی از پر یازدید ترین کانال های تلگرامی در زمینه نشر رایگان کتاب های الکترونیکی می باشد. این کانال در حدود  110K عضو دارد. و شما می توانید بهترین کتاب های الکترونیکی را از طریق این کانال دریافت کنید.

آدرس کانال تلگرام کتابخانه مجازی    t.me/ketabkhaneh2015

 

بهترین کانال تلگرام علمی
بهترین کانال تلگرام علمی

کتابدونی نیز نام یکی از بهترین کانال های نشر کتابهای الکترونیکی است. برخی از کتاب های کمیاب را می توانید از طریق این کانال دانلود کنید. این کانال در حدود 130K عضو دارد که در نوع خود کانال پر بازدیدی محسوب می گردد.

آدرس کانال تلگرام کتابدونی   t.me/ketabdooni

 

ما بازدید از لیست کانال های تلگرام ورزشی را پیشنهاد می کنیم.

م.خاشعی

دسته‌ها
کانال های تلگرام

پنج کانال تلگرام عکس

ما در این مقاله پنج کانال تلگرام عکس را برای شما در نظر گرفته ایم. معرفی کانال تلگرام عکس برای بسیاری از کاربران بسیار جذاب است. کانال عکس پروفایل و لیست کانال های عکس تلگرام پربازدید از جمله مواردی است که کاربران فضای مجازی بدنبال آن ها هستند. ما سعی می کنیم بهترین کانال های عکس در تلگرام را به شما معرفی کنیم ولی باز هم اعلام می داریم پگاه آی تی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای کانال ها به عهده نمیگیرد و تایید محتوای آنها به عهده کاربران عزیزمان می باشد.

 

پنج کانال تلگرام عکس
پنج کانال تلگرام عکس

کانال تلگرام هنرمندان عکس های زیبایی از هنرمندان ایرانی و خارجی را برای شما جمع آوری نموده این کانال در حدود 137K عضو دارد . در این کانال سعی شده عکس ها و کلیپ هایی که با خانواده بتوان آنها را تماشا نمود برای کاربران قرار داده شود.

آدرس کانال تلگرام هنرمندان      t.me/tv_cinema

 

 

کانال تلگرام عکس
کانال تلگرام عکس

کانال تلگرام عکس پروفایل یکی از پربازدید ترین کانال های تلگرامی در زمینه عکس می باشد. این کانال بیش از 350K عضو دارد . شما می توانید به ادمین این کانال بصورت رایگان سفارش عکس پروفایل بدهید.

آدرس کانال تلگرام عکس پروفایل    t.me/axprofil

 

 

کانال عکس
کانال عکس

بسیاری از کاربران در فضای مجازی بدنیال عکس نوشته های زیبا برای پروفایل خود می باشند. کانال تلگرام عکس نوشته های با بیش از 250K عضو شامل عکس نوشته های بسیار زیبا برای کاربرانش می باشد. این کانال در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ وارشاد به ثبت رسیده است.

آدرس کانال تلگرام عکس نوشته ها     t.me/Axneveshteha

 

 

لیست کانال های عکس تلگرام
لیست کانال های عکس تلگرام

کانال تلگرام عکس های زیرخاکی با بیش از 70K عضو کمیاب ترین تصاویر زیبا و دوست داشتنی را برای شما گردآوری کرده است. تصاویر قدیمی ناب و دست اول از فرهنگ مردم که از وب و شبکه های اجتماعی جمع آوری شده و تمام سعی ما این بوده که محتویات موثق و دقیق باشد.

آدرس کانال تلگرام عکس های زیرخاکی    t.me/Axezirkhaki

 

 

کانال های عکس در تلگرام
کانال های عکس در تلگرام

کانال تلگرام عکس پروفایل با توجه با اینکه تعداد عضو بالایی ندارد اما عکس های بسیار زیبایی مناسب برای پروفایل شما را در نظر گرفته است. عکس های جذاب به همراه عکس نوشته های دوست داشتنی توسط ادمین کانال برای شما جمع آوری شده است.

آدرس کانال تلگرام عکس پروفایل    t.me/prof_khs

 

ما شما را به دیدین عکس های پروفایل دعوت می کنیم.

 

م.خاشعی

دسته‌ها
کانال های تلگرام

پنج کانال خبری تلگرام

در این پست پنج کانال خبری تلگرام پر بازدید را به شما دوستان عزیز معرفی خواهیم نمود. مزیت دنبال کردن کانال خبری تلگرام اطلاع از آخرین اخبار روز ایران و جهان می باشد. کانال اخبار تلگرام می تواند در تمام زمینه های زندگی به شما کمک کند. البته بایستی کانال تلگرام اخبار بدرستی انتخاب گردد تا اخبار موثقی در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید خبر فوری تلگرام را در کمترین زمان مطلع شوید. البته طبق روال عادی پگاه آی تی هیچ مسئولیتی در قبال مطالب و محتوای کانال های معرفی شده بعهده نمی گیرد و تایید آن بعهده کاربران عزیز می باشد.

 

پنج کانال خبری تلگرام
پنج کانال خبری تلگرام

کانال تلگرامی آخرین اخبار با بیش از 525K عضو یکی از بزرگترین کانال های تلگرامی است که در زمینه اخبر فعالیت دارد. این کانال آخرین اخبار از منابع معتبر خبری داخلی و خارجی را به سمع و نظر کاربران خود می رساند.

آدرس کانال تلگرامی آخرین اخبار      t.me/irantopnews

 

کانال خبری تلگرام
کانال خبری تلگرام

کانال تلگرام آخرین خبر یکی از پربازدیدترین کانال های تلگرامی است که در حدود 3M عضو دارد. شما می توانید در کوتاه ترین زمان یا این کانال خبری فعال به روزترین باشید. اطلاعات مختلف در خصوص وقایع ایران و جهان در تمامی زمینه ها را با آخرین خبر پیگیر باشید.

آدرس کانال تلگرام آخرین خبر      t.me/akharinkhabar

 

 

کانال اخبار تلگرام
کانال اخبار تلگرام

کانال تلگرام اخبار داغ به شما اخبار داغ و دست اول سیاسی , اجتماعی , اقتصادی , ورزشی و… را از 70منبع معتبر نشان خواهد داد. این کانال در حدود 580K عضو دارد. و منبع خوبی برای مطلع شدن از وقایع ایران و جهان می باشد.

آدرس کانال تلگرام اخبار داغ     t.me/akhbardaq

 

کانال تلگرام اخبار
کانال تلگرام اخبار

کانال تلگرام اخبار تهران بیش از 596K عضو دارد. تمرکز اصلی این کانال خبری تلگرامی بر اخبار استان تهران می باشد. البته شما در این کانال از اخبار سایر نقاط ایران و جهان نیز مطلع می گردید.

آدرس کانال تلگرام اخبار تهران      t.me/akhbartehran

 

خبر فوری تلگرام
خبر فوری تلگرام

یکی از پر مخاطب ترین کانال های تلگرامی کانال های اخبار حوادث است . کانال تلگرام حادثه نیوز با بیش از 805K عضو آخرین اخبار حوادث ایران و جهان را برای کاربران خود در نظر می گیرد. با عضویت در این کانال از حوادث داخل و خارج از ایران مطلع شوید.

آدرس کانال تلگرام حادثه نیوز       t.me/hadesenews

 

ما شما را به بازدید از پنج کانال خبری تلگرام دعوت می کنیم.

 

م.خاشعی

دسته‌ها
کانال های تلگرام

پنج کانال طبیعت تلگرام

پنج کانال طبیعت تلگرام را برای شما در نظر گرفته ایم تا لحظات خوش و آرام بخشی به همراه اطلاع از مطالب آموزنده داشته باشید. معمولا در کانال طبیعت تلگرام عکس های زیبا به همراه اطلاعاتی در مورد طبیعت گردی وجود دارد. مطمئنا اطلاعات کانال تلگرام طبیعت ایران و جهان مطالب آموزنده و مفیدی برای کاربران خواهد داشت. کانال هایی مانند کانال تلگرام طبیعت گردی و کانال تلگرام دنیای طبیعت نیز نمونه هایی از این کانال ها می باشند. البته طبق معمول پگاه آی تی اعلام می دارد هیچ مسئولیتی در قبال محتوای کانال های معرفی شده بعهده نداشته و تایید آن به عهده کاربران محترم می باشد.

پنج کانال طبیعت تلگرام
پنج کانال طبیعت تلگرام

کانال تلگرام عکس ها و مناظر زیبا و دیدنى از جمله زیبا ترین عکس ها در مورد طبیعت و مناظر آن را به شما نشان خواهد داد. این کانال در حدود 3K عضو داشته و بصورت مرتب بروز خواهد شد.

کانال تلگرام عکس ها و مناظر زیبا و دیدنى      t.me/Arsaxx57

 

کانال طبیعت تلگرام
کانال طبیعت تلگرام

کانال تلگرام حافظان طبیعت توسط جمع حامیان منابع خدادادی و طبیعی و حافظ سرمایه الهی مدیریت می شود. مطالب و عکس های بسیار زیبایی در این کانال برای کاربران قرار داده شده است. این کانال در حدود 7K عضو دارد.

کانال تلگرام حافظان طبیعت     t.me/hafezanetabiat

 

کانال تلگرام طبیعت ایران و جهان
کانال تلگرام طبیعت ایران و جهان

کانال تلگرام طبیعت ایران در حدود 6K عضو دارد. این کانال مطالب و عکس هایی در مورد طبیعت کشور عزیزمان در اختیار شما قرار خواهد داد. شما می توانید از این کانال به عنوان یکی از منابع تور و گردشگری ایران استفاده کنید.

کانال تلگرام طبیعت ایران     t.me/IranNature

 

کانال تلگرام طبیعت گردی
کانال تلگرام طبیعت گردی

کانال تلگرام دنیای طبیعت یکی از کانال های پر بازدید در زمینه طبیعت گردی و منابع طبیعی است. این کانال در حدود 98K عضو دارد. شما می توانید در کانال دنیای طبیعت از دیدن عکس ها و کلیپ های بسیار زیبا لذت ببرید.

کانال تلگرام دنیای طبیعت   t.me/donyayetabiat

 

کانال تلگرام دنیای طبیعت
کانال تلگرام دنیای طبیعت

کانال تلگرام طبیعت ایران و جهان یکی از پربازدید ترین کانال های تلگرام با بیش از 152K عضو می باشد. در این کانال شما شاهد زیباترین تصاویر و مطالب طبیعت ایران و جهان خواهید بود.

کانال تلگرام طبیعت ایران و جهان   t.me/beauty_travel

ما شما را به دیدن پنج کانال تلگرام حیوانات دعوت می کنیم.

م.خاشعی

دسته‌ها
کانال های تلگرام

پنج کانال موزیک تلگرام

پنج کانال موزیک تلگرام شامل کانال های تلگرام موسیقی پر بازدید برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. لیست کانال های موزیک تلگرام در اینجا برای شما در نظر گرفته شده. کانال های موسیقی تلگرام به شما امکان دانلود آهنگ های جدید را خواهند داد. البته ما سعی کرده ایم بهترین کانال موزیک و آهنگ را به شما معرفی کنیم. لازم بذکر است یادآوری کنیم پگاه آی تی در خصوص محتوای کانال های تلگرام هیچ مسئولیتی را بعهده نمیگیرد و تایید آن به عهده شما کاربران عزیز می باشد.

پنج کانال موزیک تلگرام
پنج کانال موزیک تلگرام

کانال تلگرام فاز موزیک از جمله کانال های پر بازدید در حوزه موسیقی و دانلود آهنگ جدید می باشد . این کانال 71k عضو دارد. و به شما کمک می کند تا جدیدترین ترانه ها را دانلود کرده و بشنوید. بروز ترین مرجع دانلود آهنگ ایرانی و خارجی و دانلود موزیک ویدئو در ایران با فاز موزیک.

آدرس کانال تلگرام فاز موزیک       t.me/fazmusic

 

کانال های تلگرام موسیقی
کانال های تلگرام موسیقی

کانال تلگرام ترانه های خاطره انگیز با بیش از 102Kعضو از کانال های پر بازدید تلگرام در زمینه موسیقی می باشد که با گردآوری ترانه های جدید امکان استفاده رایگان موزیک را به شما می دهد. البته در این کانال بیشتر ترانه های ماندگار قدیمی را می بینید که شما را به دنیاهای قدیم می برد.

آدرس کانال تلگرام ترانه های خاطره انگیز      t.me/IranianSong

 

لیست کانال های موزیک تلگرام
لیست کانال های موزیک تلگرام

کانال تلگرام موزیکس تایم کانالی با 63k عضو می باشد. این کانال در زمینه موسیقی فعالیت دارد و یکی از نکات مثبت آن نداشتن تبلیغات آزار دهنده در بین مطالب است. بروزترین و جدیدترین آهنگ ها را می توانید از طریق این کانال دانلود نمائید.

آدرس کانال تلگرام موزیکس تایم     t.me/Musicstime

 

کانال های موسیقی تلگرام
کانال های موسیقی تلگرام

کانال تلگرام سه گاه با بیش از 27K عضو و کد شامد 1-1-664-61-4-1 یکی از کانال های موسقی در زمینه موسیقی های سنتی و قدیمی است. شما می توانید ترانه های ناب ماندگار و قدیمی را از این کانال دانلود کنید.

آدرس کانال تلگرام سه گاه     t.me/seh_gah

 

بهترین کانال موزیک
بهترین کانال موزیک

کانال تلگرام موزیک الهه ناز با بیش از 237K عضو یکی از پر بازدید ترین کانال های تلگرام در زمینه موسیقی است . این کانال دانلود آهنگ های شاد از خوانندهای مختلف را برای شما امکان پذیر ساخته.

آدرس کانال تلگرام موزیک الهه ناز    t.me/elaheye_nazzz

 

ما شما را به دیدن پنج کانال موزیک تلگرام دعوت می کنیم.

 

م.خاشعی

دسته‌ها
کانال های تلگرام

کانال کتاب صوتی تلگرام

کانال کتاب صوتی تلگرام از جمله کانال هایی هست که مورد استقبال کاربران قرار دارد. این کانال های در زمینه های مختلف کتاب های صوتی را در اختیار کاربرانشان قرار می دهند. کانال کتاب صوتی رایگان در زمینه های کانال تلگرام کتاب صوتی روانشناسی و کانال تلگرام کتاب صوتی موفقیت و کانال داستان کوتاه صوتی بیش از بقیه مورد توجه قرار دارند. و کاربران از آنها استفاده می کنند ما در اینجا 5 کانال نمونه را در اختیار شما قرار خواهیم داد و طبق روال همیشگی اعلام می داریم پگاه آی تی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای کانال ها به عهده نمیگیرد و تایید آن به عهده خود کاربران محترم می باشد.

کانال کتاب صوتی تلگرام
کانال کتاب صوتی تلگرام

کانال تلگرام کتابدونی یکی از پر طرفدار ترین کانال های تلگرام کتاب است که با بیش از 127K عضو در حال فعالیت می باشد. در این کانال برخی از قسمت های کتاب های پرطرفدار و برخی کتابها برای دانلود قرار داده شده است. برخی از آنها بصورت PDF و برخی بصورت کتاب صوتی موجود می باشند.

کانال تلگرام کتابدونی  t.me/ketabdooni

 

کانال کتاب صوتی رایگان
کانال کتاب صوتی رایگان

کانال تلگرام کتابخانه مجازی شامل سری کتاب های مفید برای کاربران می باشد. این کانال بیش از 105K عضو دارد که در نوع خود پر بازدید بحساب می آید. در کتابخانه مجازی لینک pdf و فایل صوتی برخی کتاب ها برای کاربران قرار داده شده است.

کانال تلگرام کتابخانه مجازی t.me/ketabkhaneh2015

 

کانال تلگرام کتاب صوتی موفقیت
کانال تلگرام کتاب صوتی موفقیت

کانال تلگرام کتاب صوتی تعداد زیادی کتاب های صوتی را در اختیار کاربرانش قرار داده این کانال در حدود 15K عضو دارد که می توانند از این کتاب های مفید استفاده کنند. در این کانال بهترین کتاب های صوتی ایرانی و خارجی برای شما در نظر گرفته شده است.

کانال تلگرام کتاب صوتی    t.me/audiobook

 

کانال تلگرام کتاب صوتی روانشناسی
کانال تلگرام کتاب صوتی روانشناسی

کانال تلگرام کتاب صوتی با تهیه و جمع آوری تعدادی از کتاب های صوتی برای کاربرانش سعی کرده رضایت آنها را بدست آورد. این کانال تعداد کمی عضو در حدود 2.5K دارد.به نقل از ادمین کانال : ” با بهترین های صوتی از ترافیک و سفرهای شهری و غیر شهری لذت ببرید و بجای بوق ممتد , لذت ناب شنیدن واژه ها را تجربه کنید. نوش گوشتان ”

کانال تلگرام کتاب صوتی    t.me/audiobooke

 

کانال کتاب صوتی رایگان
کانال کتاب صوتی رایگان

کانال تلگرام کتاب صوتی آخر نیز تعداد زیادی عضو ندارد ولی برای همین اندک اعضا کانال کتاب صوتی رایگان مفیدی را جمع آوری نموده. کتابهای صوتی در زمینه قانون جذب , روانشناسی و موفقیت

کانال تلگرام کتاب صوتی    t.me/AudioBook2

 

ما از شما دعوت می کنیم تا از پنج کانال تلگرام فیلم بازدید فرمائید.

 

م.خاشعی

دسته‌ها
کانال های تلگرام

پنج کانال مجله تلگرام

کانال مجله سرگرمی تلگرام از جمله کانال های پر بازدید در اپلیکیشن تلگرام می باشد. با عضویت در کانال سرگرمی تلگرام می توانید پس از یک روز فعالیت اوقات خوشی داشته باشید. مطالب شاد و مفرح می تواند دقایق شادی برای شما بدنبال بیاورد. ما پنج کانال مجله تلگرام را به شما معرفی خواهیم نمود تا بدون جستجو بتوانید عضو آن ها گردید. کانال مجله تلگرام که اعضای زیادی داشته باشد از مطمئنا بهتر با مطالب جدید تر بروز می گردد. به جرات می توان گفت هر کاربر تلگرامی حداقل عضو یک کانال تلگرام مجله طنز و سرگرمی می باشد.

 

پنج کانال مجله تلگرام
کانال تلگرام آیا میدانستید

کانال تلگرام آیا میدانستید یا DoYou Know یکی از کانال های مجله سرگرمی است که با تعداد اعضایی در حدود 870K با مطالب بروز خود فعالیت می کند. در این کانال ادمین اعلام کرده تمامى مطالب معتبر هستند و اگر مطلبى صحتش زیر سوال برود اطلاع رسانى خواهد شد.

کانال تلگرام آیا میدانستید    t.me/RazCom

 

مجله هوش و سرگرمی هویج
مجله هوش و سرگرمی هویج

 

کانال تلگرام مجله هوش و سرگرمی هویج مطالب جالبی برای کاربران خود منتشر می نماید. تعداد اعضای این کانال بیش از 430K می باشد . معما , خلاقیت , عجیب ترین و خاص ترین خبرها را می توانید در این کانال تلگرامی ببینید.

کانال تلگرام هویج   t.me/Havij

 

خنده حلال
خنده حلال

کانال تلگرام خنده حلال یکی از کانال های فان و سرگرمی با حدود 29K عضو می باشد. شما می تواند در این کانال از دیدن مطالب طنز و سرگرم کننده و کلیپ های شاد لذت ببرید.

کانال تلگرام خنده حلال     t.me/khande_halaal

 

کانال تلگرام دیجی جوک
کانال تلگرام دیجی جوک

کانال تلگرام دیجی جوک یکی از قدیمی ترین کانال های تلگرامی در زمینه خندو تفریح و سرگرمی است . این کانال در حدود 78K عضو دارد و ه روزه مطالب شاد و بروزی را برای کاربران خود منتشر می کند.

کانال تلگرام دیجی جوک    t.me/digijoketel

 

کانال تلگرام شکرستان
کانال تلگرام شکرستان

کانال تلگرام شکرستان با شعار شاد شاد شاد باشین سعی کرده تا مطالب سرگرمی و آموزشی و انتقادی ویژه و خاصی برای کاربران خود جمع آوری کند . این کانال بیش از 123K عضو دارد.

کانال تلگرام شکرستان  t.me/shekarestannn

 

ما بازدید از کانال تلگرام پنج کانال تلگرام سرگرمی را به شما توصیه می کنیم.

م.خاشعی

 

دسته‌ها
کانال های تلگرام

پنج کانال تلگرام فیلم

کانال تلگرام فیلم بین کاربران تلگرام بسیار محبوب می باشد. ما قص داریم پنج کانال تلگرام فیلم را به شما معرفی نمائیم. کانال تلگرام فیلم سینمایی و کانال تلگرام فیلم خارجی به شما امکان دانلود آخرین فیلم های روز دنیا را خواهد داد. لیست کانال های فیلم و سریال حق انتخاب به شما می دهد تا بتوانید انواع فیلم های مورد نظر خود را دانلود و تماشا نمائید. البته پگاه آی تی هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای این کانال های فیلم و ویدئو بر عهده نخواهد گرفت و تایید آن به عهده کاربران می باشد.

پنج کانال تلگرام فیلم
پنج کانال تلگرام فیلم

 

کانال تلگرام فیلم تو مووی یکی از بزرگترین کانال های تلگرامی در زمینه فیلم و ویدئو می باشد. در این کانال شما می توانید جدیدترین فیلم های جهان را بصورت رایگان دانلود کنید. این کانال در حدود 178K عضو دارد.

کانال تلگرام فیلم تو مووی    t.me/film2movie

کانال تلگرام فیلم تو مووی
کانال تلگرام فیلم تو مووی

 

کانال تلگرام نیوز فیلم یکی از بهترین کانال های فیلم و سریال می باشد. در این کانال از بروزترین و متفاوت ترین اخبار سینما , تئاتر و تلویزیون ایران و جهان را مطلع خواهید شد. تعداد اعضای این کانال در حدود 46K است .

کانال تلگرام نیوز فیلم   t.me/film_news

کانال تلگرام نیوز فیلم
کانال تلگرام نیوز فیلم

 

کانال تلگرام ویدئو فور فان یکی از کانال های کلیپ خنده و سرگرمی در تلگرام می باشد. تعداد اعضای این کانال در حدود 166K است. اگر از یک روز شلوغ و خسته کننده کسل شده اید ما دیدن این کانال شاد و سرگرم کننده را به شما پیشنهاد می کنیم.

کانال تلگرام ویدئو فور فان     t.me/video_4fun

کانال تلگرام ویدئو فور فان
کانال تلگرام ویدئو فور فان

 

کانال تلگرام کلیپ رادیو جوان از جمله کانال های معروف و شناخته شده ایی هست که کلیپ ها و موزیک ویدئو های رادیو جوان را برای شما منتشر می کند. این کانال در حدود 28K عضو دارد. با این کانال می توانید از نماهنگ های رادیو جوان لذت ببرید.

کانال تلگرام کلیپ رادیو جوان    t.me/RadioJavanClips

کانال تلگرام کلیپ رادیو جوان
کانال تلگرام کلیپ رادیو جوان

 

کانال تلگرام ویدئوهای مهندسی به ارائه کلیپ و فیلم های مختلف در رشته های مهندسی رسانه ایی جذاب برای اهل فن می باشد. این کانال در حدود 29K عضو دارد.

کانال تلگرام ویدئوهای مهندسی    t.me/engineeringvideos

کانال تلگرام ویدئوهای مهندسی
کانال تلگرام ویدئوهای مهندسی

 

ما به شما بازدید از کانال تلگرام سرگرمی را پیشنهاد می کنیم.

 

م.خاشعی