دسته‌ها
اخبار تکنولوژی

عرضه موفق توکن تلگرام

عرضه موفق توکن تلگرام در حالی فاز اول خود را پشت سر گذاشت که رکورد 850 میلیون دلاری را ثبت نمود. عرضه توکن Telegram با هدف جذب سرمایه 600 میلیون دلاری برنامه ریزی شده بود و با این رکورد موفقیتی برای این شرکت بحساب می آید. فاز نخست عرضه توکن TON ماه قبل با هدف جلب نظر سرمایه‌گذاران خصوصی و مؤسسات سرمایه‌گذاری انجام پذیرفت. تلگرام اعلام نمود با هدف توسعه و بهسازی شبکه‌ بلاک‌ چین TON , مسنجر تلگرام و … سرمایه بدست آمده را صرف می کند.

عرضه موفق توکن تلگرام
عرضه موفق توکن تلگرام

هدف نهایی عرضه توکن تلگرام 1.2 میلیارد دلار بوده که البته گام بزرگی از این مسیر برداشته شده. طبق اسنادی که به بورس و اوراق بهادار ارسال شده این شرکت مبلغ 850 میلیون دلار در ماه گذشته ارز دیجیتال تلگرام به بازار عرضه کرده. بر اساس همین اطلاعات تخفیفات بسیار ویژه ایی به سرمایه‌گذاران در صورت خرید میزان بسیار زیاد ارائه شده. این درحالی است که تقاضای بسیاری برای این ارز دیجیتال وجود داشته.

توکن TON
توکن TON

به گزارش تحلیل گران بلومبرگ عرضه 850 میلیون دلاری تلگرام در فاز نخست می تواند میزان نهایی سرمایه جذب شده را به بیش از 2 میلیارد دلار پس از فروش عمومی توکن برساند. تلگرام توانسته تا به امروز بین تمام ارزهای رمزنگاری شده بزرگ‌ ترین عرضه‌ اولیه توکن ICO‌ را به خود اختصاص دهد. که این جذب سرمایه اولین سرمایه گذاری بیرونی این شرکت پیام رسان محسوب می گردد.

عرضه توکن Telegram
عرضه توکن Telegram

استقبال بی نظیر از این ارز دیجیتالی به قدری بالا بوده که در ماه گذشته شاهد سوء استفاده هایی از طرف سایت های جعلی بوده ایم. گفته شده تلگرام سرویس‌ های مبتنی بر TON‌ را از سال 2019 عرضه می کند و برای سه‌ماهه‌ چهارم سال 2017 , انتشار کیف الکترونیکی تلگرام برنامه‌ریزی شده است.

بلاک‌ چین
بلاک‌ چین

پس از انجام عرضه‌ اولیه به‌ صورت خصوصی , تلگرام در نظر دارد دور دوم یا عمومی عرضه‌ پول رمزنگاری شده‌ خود را در ماه مارس انجام دهد. طبق برنامه ریزی های قبلی باید منتظر ماند و دید که با عرضه‌ بیش از 600 میلیون دلار سکه در دور دوم , مجموع ارزش عرضه‌ سکه‌ تلگرام به چه میزانی خواهد رسید.

فروش توکن‌ تلگرام
فروش توکن‌ تلگرام

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *