دسته‌ها
اخبار تکنولوژی

پیام رسان ایرانی

پیام رسان ایرانی دغدغه امروز مسئولان کشور است. برخی عقیده دارند که کاربران ایرانی بایستی الزاما از پیام رسان های داخلی استفاده کنند و برخی دیگر بر این عقیده ان که بهتر است با نظارت صحیح از هر پیام رسانی که کاربران دوست دارند استفاده کنند. البته در این زمینه پیام رسان هایی ایرانی مختلفی نیز خود را معرفی نموده اند که برخی از آنها عبارتند از : پیام رسان ایرانی سروش , پیام رسان بیسفون , پیام رسان ایرانی آی گپ و … اینکه محبوب ترین پیام رسان ایرانی کدام پیام رسان است را باید از دیدگاه کاربران فضای مجازی و با عضویت در این پیام رسان ها مشخص نمود.

پیام رسان ایرانی
پیام رسان ایرانی

پیام رسان ایرانی سروش

پیام‌رسان سروش یک نرم‌افزار پیام‌رسان ایرانی است. این پیام‌رسان دارای نسخه‌های رسمی اندروید و آی‌اواس برای تلفن‌های همراه هوشمند، و نسخه‌های آزمایشی برای ویندوز، مک و لینوکس برای رایانه‌های شخصی می‌باشد.

پیام رسان سروش
پیام رسان سروش

 

پیام رسان بیسفون

بیسفون را وایبر ایرانی نام‌ نهاده‌اند و این روزها دیگر بیلبوردهایش از سطح شهر پایین آمده. بیسفون از سوی برخی خبرگزاری‌ها به ناسزای ایرانی نبودن برخورده و از سوی دیگرانی نیز تایید شده است.

پیام رسان بیسفون
پیام رسان بیسفون

پیام رسان ایرانی آی گپ

iGap با دو زبان فارسی و انگلیسی و طراحی منحصربه‌فرد مینیمالیستی منتشر شده است. شما از این برنامه می‌توانید در گوشی‌های اندروید و آیفون، در ویندوز و لینوکس و همچنین در نسخه‌ی تحت وب استفاده کنید که یک ویژگی بسیار ارزشمند برای iGap محسوب می‌شود و استفاده از آن را در تمام ابزارها ممکن می‌کند. پیام‌های شما در iGap به‌صورت آنلاین همیشه و همه‌جا در دسترس شما خواهند بود و فارغ از آنکه از چه دستگاهی برای لاگین شدن استفاده کنید، پیام‌های خود را همیشه در دسترس خواهید داشت. ویژگی همگام‌سازی برای پیام‌های Draft (پیش‌نویس) نیز اجرایی شده است و برای مثال اگر مشغول نوشتن پیامی در اپ موبایل iGap هستید، می‌توانید آن را ناتمام رها کنید و در نسخه‌ی تحت وب ادامه‌ی آن را بنویسید. پیام رسان های بومی محبوبیت خاصی پیدا خواهند نمود.

پیام رسان ایرانی آی گپ
پیام رسان ایرانی آی گپ

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *