دسته‌ها
اخبار تکنولوژی

هک کردن مغز انسان

هک کردن مغز انسان راهی بسوی پیشرفت یا پس رفت انسان است ؟  هک مغز انسان یا ایجاد تغییرات کلیدی در مغز می تواند باعث پیشرفت چشمگیر و کارایی بالاتر انسان شود. شاید انواع هک را شنیده باشید ولی هک مغز انسان نوعی تغییرات در ذهن افراد برای انجام کارهای فراتر از توان عادی است. ما قصد آموزش هک مغز را به شما نداریم ولی سعی می کنیم با رهنمود های صحیح کمک کنیم تا کیفیت و کارایی استفاده از مغز شما بهتر شود.

هک کردن مغز انسان
هک کردن مغز انسان

کارلین پرسیل , مدیر اجرایی موفقی بود که با وجود نداشتن ارتباط با افراد بسیار موفقی مانند  آتونی رابینز , آریانا هافینگتون , ریچارد برنسون , اپرا وینفری و ناپلئون هیل … تنها با قرار دادن الگوهای رفتاری ایشان برای کارهای روزمره خود موفق شود تغییرات بزرگی در زندگی خود ایجاد کند. شاید به جرات بتوان گفت ریشه تمام موفقیت های افراد بزرگ نحوه تفکر و ذهنیت آنهاست. آنها توانسته اند مغز خود را هک کنند.

هک کردن مغز انسان
هک کردن مغز انسان

جفت شدن با افراد موفق باعث می گردد تصمیمات بهتری گرفته شود و محدودیت های ذهنی کمتر شود. آرامش خاطر یشتری کسب می کنید و رضایت بیشتری از زندگی خواهید داشت. اما چگونه می شود با آدم های موفق همراه شد. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد یکی از آنها شرکت در محفل هایی است که این افراد در آنجا شرکت دارند. شرکت در بحث ها و چالش ها باعث می شود ذهنیت افراد با یکدیگر آشنا تر شود.

انواع هک
انواع هک

شاید با وجود ورود حدودا 70 هزار فکر به ذهنتان در شبانه روز بتوانید با برنامه‌ریز موفقیت پرسیل ذهن خود را بهتر مدیریت کنید. این برنامه ریز شامل یک فضای فانتزی از لیست کارهایی است که باید انجام شود . مغز انسان مانند کامپیوتر نیازمند نرم افزار است تا بتواند کارایی بهتری داشته باشد. این برنامه ریز ویرایش جدیدی داشته که نقایص قبلی را از بین برده.

آموزش هک
آموزش هک

نکات آموزش هک مغز

  • خوب بخوابید , ورزش کنید , زیاد آب بنوشید , غذاهایی مصرف کنید که امگا 3 دارند و قدرشناس باشید. این ها موارد ساده ولی یبسیار تاثیر گذار هستند.
  • تحلیلی از نقاط قوت و ضعف زندگی خود بدست آوربد تا بدانید در چه صورتی بیشتر تاثیر گذار خواهید بود.
  • انرژی و زمان خود را در شبانه روز مدیریت کنید این کار به شما کمک می کند تا هوشمندانه تر فعالیت های روزانه خود را دنبال کنید.
  • مهمترین کارهای خود را اوایل صبح در حالی که مغزتان سرحال تر و قوی تر است انجام دهید.
  • زمان های استراحت روتینی بین 5 تا 15 دقیقه برای رسیدگی و استراحت بین کارهایتان به خود اختصاص دهید.
هک مغز انسان
هک مغز انسان

پرسیل می گوید :

فکر می‌کنم بزرگ‌ترین اشتباهی ما این است که متوجه نیستیم پرورش یک مغز و ذهن سالم‌تر، چقدر آسان است.

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *