دسته‌ها
اخبار تکنولوژی

از عذر خواهی تا اهدا گلکسی نوت 8 به ورزشکاران ایرانی

از عذر خواهی تا اهدا گلکسی نوت 8 به ورزشکاران ایرانی اخبار پر حاشیه ایی بوده که چند روز اخیر در رسانه ها منتشر گردید. اهدا گلکسی نوت 8 به ورزشکاران ایرانی که در ابتدا به دلایلی انجام نگرفته بود باعث ناراحتی ورزشکارارن و مردم کشور عزیزمان گشته بود. شرکت سامسونگ گلکسی نوت 8 ویژه المپیک زمستانی 2018 را به تمامی ورزشکاران به غیر از ورزشکاران ایران و کره شمالی اهدا کرده بود که این هدایای سامسونگ به ورزشکاران بیشتر جنبه سیاسی پیدا کرده بود تا جنبه ورزشی.

از عذر خواهی تا اهدا گلکسی نوت 8 به ورزشکاران ایرانی
از عذر خواهی تا اهدا گلکسی نوت 8 به ورزشکاران ایرانی

کمیته‌ بین‌المللی المپیک و کمیته‌ برگزاری‌ بازی‌ های المپیک زمستانی 2018 پیونگ‌ چانگ طی نامه ایی بدلیل رخدادهای پیش آمده در روزهای اخیر از ایران عذرخواهی نمود. بر این اساس شرکت سامسونگ که اسپانسر بازی های المپیک 2018 شده بود بدلیل تحریم های سازمان ملل از توزیع هدایا به ورزشکاران ایرانی خود داری کرده بود.

اهدا گلکسی نوت 8 به ورزشکاران ایرانی
اهدا گلکسی نوت 8 به ورزشکاران ایرانی

این اقدام غیر حرفه ایی باعث دلخوری ورزشکاران ایرانی گشت و از سوی ایران شکایتی تنظیم گردید تا با ارسال به سفارت کره توضیحاتی خواسته شود. پس از بررسی از سوی کره ایی ها نامه ایی برای عذر خواهی و دلجویی از ورزشکاران ایرانی به مسئولان المپیک کشورمان تقدیم شد.

گلکسی نوت 8 ویژه المپیک
گلکسی نوت 8 ویژه المپیک

در پی این اقدام ورزشکاران عزیز ایرانی در روز 21 بهمن ماه طی مراسمی هدایای خود را دریافت کردند. البته شرت سامسونگ اعلام نمود پیش از این 4000 دستگاه گوشی گلکسی نوت 8 ویژه المپیک به مسئولان برگذار کننده المپیک تحویل داده و هیچ نقشی در اهدا آنها به ورزشکاران ندارد.

المپیک زمستانی 2018
المپیک زمستانی 2018

قبلا پس از انتشار تعلق نگرفتن هدابای سامسونگ به ورزشکاران ایرانی موج اعتراضی در شبکه های اجتماعی به این تصمیم شکل گرفت. که در پی آن مسئولان سامسونگ اعلام کردند سوء تفاهمی رخ داده و شرکت سامسونگ نقشی در این موضوع نداشته است. و در این زمینه یادآوری کردند که آنها همیشه حامی مشتریان ایرانی خود هستند و آرزوی موفقیت برای ورزشکاران ایرانی در المپیک زمستانی ابراز نمودند.

هدایای سامسونگ به ورزشکاران
هدایای سامسونگ به ورزشکاران

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *