دسته‌ها
اخبار تکنولوژی

نخستین انفجار گوشی آیفون ۸ پلاس اپل

چند وقت پیش شرکت اپل از گوشی های هوشمند و طلایه دار آیفون 8 و 8 پلاس رونمایی کرد. هیچ کسی فکر نمی کرد که مشکل خاصی داشته باشند. اما به تازگی اخبار نخستین انفجار گوشی آیفون ۸ پلاس اپل منتشر شد. این اتفاق می تواند تاثیر بسیار زیادی در تعداد سفارش این گوشی هوشمند توسط مشتریان اپل داشته باشد. هنوز عکس العمل خاصی از طریق کمپانی اپل راجع به این رویداد نشان داده نشده است.

نخستین انفجار گوشی آیفون ۸ پلاس اپل

خانم Wu اهل تایوان ادعا کرده که پس از تصمیم به شارژ کردن گوشی این اتفاق برایش رخ داده . این در حالی است که رسانه های کشور تایوان بطور گسترده راجع به انفجار گوشی درحال شارژ آیفون 8 پلاس اپل پرداخته اند. گوشی مورد نظر یک آیفون 8 پلاس 64 گیگا بایتی بوده و این مسئله باعث نگرانی دیگر خریداران آن گشته است. خانم  Wu به خبرنگاران گفته این اتفاق حدود 5 روز پس از خرید برایش رخ داده.

نخستین انفجار گوشی آیفون ۸ پلاس اپل

خانم Wu توضیح می دهد حدود 3 روز پس از خرید این گوشی پنل جلویی گوشی متورم و از گوشی جدا شد. اکنون گوشی مذکور برای بررسی های بیشتر به نمایندگی اپل فرستاده شده تا تحقیقات بیشتری بر روی آن انجام گردد. البته موارد دیگری از این دست اتفاقات در سرتاسر جهان رخ داده . مانند موردی در ژاپن که شواهد نشان می دهد گوشی آیفون 8 پلاس اپل به همان سرنوشت گوشی خانم Wu دچار گشته ولی خوشبختانه به انفجار منجر نشده است.

نخستین انفجار گوشی آیفون ۸ پلاس اپل

تاکنون انگشت اتهام بسوی باتری آیفون 8 پلاس اشاره رفته و گزارشات نشان می دهد این باتری توسط شرکتی تولید شده که سال قبل برای گوشی های نوت7 سامسونگ باتری تولید میکرده و این دلیل بسیار خوبی بحساب می آید. پیش از این نیز گزارشاتی راجع به وقایعی مشابه در مورد آیفون 7 و 7پلاس منتشر شده بود که با وجود تعداد کم آنها نمی توان کارکرد کلی این برند بزرگ را زیر سوال برد. البته جزئیات دیگری از این اتفاق در رسانه ها منتشر گردید که نمی توان به صحت آنها پی برد.

نخستین انفجار گوشی آیفون ۸ پلاس اپل
نخستین انفجار گوشی آیفون ۸ پلاس اپل

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *