عرضه مک‌بوک ۱۳٫۳ اینچی ارزان‌قیمت

عرضه مک‌بوک ۱۳٫۳ اینچی ارزان‌قیمت در سال جاری صورت خواهد گرفت. مک‌بوک ارزان‌قیمت به کسانی که توانایی خرید لپ تاپ های معمول شرکت اپل را ندارند کمک خواهد کرد تا بتوانند از بستر سخت افزاری و نرم افزاری آن استفاده کنند. به گفته کمپانی اپل عرضه مک‌بوک ۱۳٫۳ اینچی همراه با نمایشگر رتینا بهار ۱۳۹۷ انجام خواهد شد. پیش بینی می گردد فروش مک‌ بوک ارزان‌ قیمت اپل رشد خوبی داشته باشد. و مطمئنا کاربران بیشتر مایلند بجای خرید مک بوک دست دوم از مک‌بوک های ۱۳٫۳ اینچی ارزان‌ قیمت اپل استفاده نمایند.

عرضه مک‌بوک 13.3 اینچی ارزان‌قیمت

عرضه مک‌بوک ۱۳٫۳ اینچی ارزان‌قیمت

اپل طی گزارشی به عرضه یک مک بوک ۱۳٫۳ اینچی با رزولوشن تصویر بالا و قیمت مناسب اشاره نموده. این گزارش که توسط دیجی‌ تایمز منتشر شده خبر از ارائه این مک بوک با قیمتی نزدیک به ایر بوک را داده که یعنی چیزی نزدیک به ۱۲۰۰ دلار.

عرضه مک‌بوک 13.3 اینچی

عرضه مک‌بوک ۱۳٫۳ اینچی

شرکت ال‌ جی دیسپلی قصد دارد تا تولید پنل‌ های a-Si را با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ پیکسل در اواخر ماه می یا اوایل ژوئن را افزایش دهد این در حالی است که رزولوشن مک بوک ایر ۱۴۴۰ در ۹۶۰ پیکسل می باشد. البته دقیقا مشخص نیست که مک بوک جدید اپل در خانواده مک بوک ایر معرفی خواهد شد یا مک بوک های عادی.

مک‌بوک ارزان‌قیمت

مک‌بوک ارزان‌قیمت

کوانتا برای تولید انبوه مک‌بوک ارزان‌ قیمت اپل نزدیک به ۷۰ درصد از سفارشات را برعهده گرفته است و ۳۰ درصد باقی ماند را فاکس‌کان بر عهده دارد. اپل قصد دارد در حدود ۶ میلیون مک بوک ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ دلاری به بازار عرضه دارد.

مک‌ بوک ارزان‌ قیمت

مک‌ بوک ارزان‌ قیمت

بر اساس گزارش دیجی تایمز معرفی این مک بوک در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی انجام خواهد گرفت. پیش‌ بینی می‌شود آیپد ارزان‌ قیمت جدید اپل با برچسب قیمتی ۲۴۹ دلار به بازار عرضه شود. جانشین آیپد ۹.۷ اینچی اپل، قابلیت‌های چندان خاصی را ارائه نخواهد داد و پیشرفت‌های نسبی در بحث سخت‌افزار داشته است؛ با این‌حال، مدل جدید آیپدهای پرو اپل به سیستم تشخیص چهره Face ID و دوربین پیشرفته TrueDepth مجهز خواهند شد.

مک بوک دست دوم

مک بوک دست دوم

 

م.خاشعی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *