دسته‌ها
اخبار تکنولوژی

قیمت واقعی گوشی در طرح رجیستری

چند وقتی است که طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه در کشور سوژه خبرهای مهم فناوری شده , اما یکی از بزرگترین سوالاتی که مردم از همدیگر می پرسند قیمت واقعی گوشی در طرح رجیستری است. به باور اکثر مردم پس از اجرای طرح رجیستری قیمت ها افزایش خواهد یافت البته این مسئله دور از ذهن نیست ولی بهتر است بصورت موثق اطلاعاتی در این زمینه داشت.

قیمت واقعی گوشی در طرح رجیستری

سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده با هدف احترام به حقوق شهروندی و دسترسی شفاف مردم به اطلاعات گمرکی امکان مطلع شدن از قیمت های گوشی ها را فراهم آورده. بر این اساس خریداران محترم با داشتن کد شناسه بین‌المللی (IMEI) می توانند استعلام قیمت داشته و از قیمت حقیقی گوشی تلفن همراه خود که بر اساس حقوق ورودی تعیین شده بصورت واقعی مطلع شوند.

قیمت واقعی گوشی در طرح رجیستری

از اطلاعات دیگری که گمرک در اختیار شما قرار خواهد داد در مورد نوع و قیمت ارزی است که بوسیله آن گوشی خریداری و وارد کشور شده است. همچنین سازمان گمرک ایران بر اساس قانون احترام به حقوق شهروندی و دسترسی آزاد و برخط تاریخ واردات گوشی و کشور سازنده را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد که این اطلاعات برای از بین بردن شبهات خرید برای مشتریان بسیار با ارزش می باشد.

قیمت واقعی گوشی در طرح رجیستری

اطلاعات مفیدی که گمرک در اختیار مردم قرار می دهد کمک می کند تا در زمان خرید, بتوانند گوشی های اصل و تقلبی را از یکدیگر تشخیص دهند و قیمت واقعی آن را پرداخت نمایند. تمامی این اطلاعات را شما می توانید از سامانه گمرکی بصورت آنلاین دریافت نمائید. بانک اطلاعات کمرک همیشه بصورت بروز و آنلاین در خدمت شهروندان قرار داده خواهد شد.

قیمت واقعی گوشی در طرح رجیستری
قیمت واقعی گوشی در طرح رجیستری

خریداران محترم می توانند با داشتن شناسه ۱۵ رقمی گوشی (IMEI) و از طریق سامانه گمرک به آدرس الکترونیکی epl.irica.ir/ImeiInfoView  و یا در صورت عدم دسترسی به اینترنت از طریق شماره 30008887 به اطلاعات مورد نظر دسترسی پیدا کنند.

 

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *