دسته‌ها
اخبار تکنولوژی

پاداش ۹۰ میلیون دلاری تیم کوک

پاداش ۹۰ میلیون دلاری تیم کوک مدیر عامل اجرایی و عضو هیئت مدیره کمپانی اپل در قالب بسته سهام 90 میلیون دلاری منتشر شد. تیم کوک مدیر اجرایی و بخش فروش شرکت اپل به دلیل کارکرد بالای خود سعی کرده تا بعد از استیو جابز راهبرد شرکت اپل را بدرستی ترسیم نماید. تیم کوک قبل از رسیدن به مقام مدیریت اجرایی اپل سالها در بخش های مختلف کار و فعالیت کرده و تجربه بسیار خوبی در این کمپانی دارد.

پاداش ۹۰ میلیون دلاری تیم کوک

 

وظیفه و مسئولیت سخت تیم کوک به عنوان طلایه دار یکی از بزرگترین شرکت های دنیا باعث گشته تا با بیشترین انرژی به کار خود ادامه دهد. او به عنوان جانشینی شایسته سعی می کند تا شرکت اپل کماکان در پیشبرد اهدافش موفق باشد. تیم کوک برگ های برنده زیادی در رقابت بازارهای دیجیتال دارد. این نابغه با ذهن اقتصادی خود در گذشته کمک های بسیاری به استیو جابز کرده تا فرصت های طلایی برای شرکت به ارمغان آورد.

تیم کوک

برای چهارمین بار است که تیم کوک موفق به دریافت جایزه ای در قالب بسته های سهام است و این بار پاداش ۹۰ میلیون دلاری تیم کوک به خودش باز هم خبرساز گشته. از سال 2011 به بعد که تیم کوک سکان هدایت اپل را به عهده گرفته تا به امروز سعی کرده بسته های تشویقی بسیاری برای کارکنان خود در نظر بگیرد تا انگیزه ایی مضاعف برای حرکت به جلو باشد. و بصورت کاملا قابل قبولی توانسته ارزش سهام اپل را بالا ببرد.

پاداش ۹۰ میلیون دلاری تیم کوک

اپل درسال های اخیر شاخص بیش از دو سوم کمپانی های موجود در S&P 500 را پشت سر گذاشته . ارزش هر سهم اپل در اول ماه جاری میلادی پس از انتشار گزارش مالی خود که بالاتر از پیش بینی کارشناسان wall street بود، رکورد شکنی کرد و برای اولین بار از مرز ۱۵۹.۷۵ دلار گذشت. تیم کوک بخش زیادی از اموال خود را به امور خیریه اختصاص داده است.

پاداش ۹۰ میلیون دلاری تیم کوک

 

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *