دسته‌ها
نرم افزار

نرم افزار سویش مکس SWiSH Max

نرم افزار سویش مکس SWiSH Max یکی از برنامه های قدرتمند در زمینه طراحی انیمیشن و بنر های تبلیغاتی است که به شما کمک می کند در کمترین زمان و به ساده ترین روش انواع بنرهای تبلیغاتی با افکت های بسیار زیبا را پیاده سازی نمائید. شما می توانید نرم افزار سویش مکس SWiSH Max را از اینترنت دانلود نمائید و یا از روی سی دی های نرم افزاری مانند لورد , کینگ , مورچه و غیره نصب نمائید.

نرم افزار سویش مکس SWiSH Max

پس از نصب و اجرای برنامه کرک شما می توانید از سویش مکس SWiSH Max استفاده نمائید. با اجرای آن ابتدا پنلی نمایان می شود که برای ساخت پروژه مورد نظر سایز پروزه و نوع آن را به شما پیشنهاد می کند. شما می توانید حالت مورد نظر خود را انتخاب نمائید و یا گزینه Defult  را برگزینید و پس از آن با راست کلیک کردن بر روی آن و انتخاب گزینه movie/properties سایز پروژه را به دلخواه تغییر دهید.

نرم افزار سویش مکس SWiSH Max

ما در این مقاله سعی می کنیم به بررسی اجمالی سویش مکس SWiSH Max بپردازیم . قسمت تایم لاین برنامه از قیمت های مهم آن است که به شما کمک می کند تا شمای کلی لایه های انیمیشن یا بنر خود را بصورت آسان و تصویری مدیریت نمائید. تعداد فریم ها نقاط شروع و پایان تغییرات , زمان های مد نظر در پیاده سازی کاراکترهای پروژه و بسیاری از کارهای دیگر بصورت بصری در این قسمت قابل مدیریت می باشد.

نرم افزار سویش مکس SWiSH Max

در سمت چپ شما نوار ابزارهایتان را بصورت کامل در دسترس دارید که می توانید با استفاده از آنها به خلق پروژه های جالب بپردازید. ممکن است فکر کنید مجموعه ابزارهای شما کافی نیست ولی اگر بصورت مداوم چندین پروزه انجام دهید می توانید به کمک آنها نیازهای خود را برطرف سازید. برای مثال بر روی آیکون T به معتی تکست یا متن کلیک کنید و متنی به دلخواه وارد نمائید تا با روند کار آشنا شوید.

نرم افزار سویش مکس SWiSH Max
نرم افزار سویش مکس SWiSH Max

سپس متن مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی گزینه Add Script کلیک نمائید تا منوی مربوط به افکت های برنامه باز شود. شما می توانید بر اساس دسته بندی های موجود افکتی را بر روی متن قرار دهید. باین کار در نوار تایم لاین مدت زمان و نوع افکت مشخص می گردد. و امکان تغییر آن برای شما مهیا می شود این نمونه کوچکی از متحرک سازی است برای گرفتن خروجی برنامه کافیست به قسمت File / Export / Gif animation رفته و فایل خروجی خود را بسازید.

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *