ویرایشگر کد نویسی

یکی از مراحل طراحی سایت نوشتن کد های آن است . برای کد زدن شما نیاز به ویرایشگر کد نویسی دارید تا بتوانید براحتی تمرکز بر روی فعالیت خود داشته باشید. ویرایشگرهای زیادی وجود دارند که شما می توانید بواسطه آنها کدنویسی کنید . ما در اینجا قصد داریمیکی از آنها که تولید شرکت معروف مایکروسافت طراحی و تولید شده را به شما معرفی نمائیم. نرم افزار Microsoft Expression Web به شما کمک می کند تا طراحی وب ساده تر و روانتری داشته باشید.

ویرایشگر کد نویسی
شما می توانید Microsoft Expression Web را از سایت های مختلف من جمله سایت اصلی مایکروسافت یا حتی پکیج های نرم افزاری که شرکت های مختلف آن را گردآوری کرده اند دانلود و یا کپی کنید . این برنامه در یک بسته نرم افزاری شبیه آفیس مایکروسافت قرار دارد و شما می توانید براحتی آن را نصب نمائید.پس از تهیه نرم افزار آن را نصب نمائید.

ویرایشگر کد نویسی

پس از اجرای فایل نصب پنجره ایی مانند عکس بالا ظاهر می گردد بر روی دکمه next کلیک کنید و به مرحله بعد بروید.

ویرایشگر کد نویسی

در اینجا از شما خواسته می شود نصب یا عدم نصب هر نرمافزاری را که می خواهید انتخاب کنید. برنامه مورد نظر ما Expression Web v4 می باشد. با کلیک بر روی دکمه install برنامه نصب شده و شما می توانید از آن استفاده نمائید. برای نصب این برنامه شما احتیاج به نصب net frame work 4 دارید. و سیستم عامل شما حتما بایستی ویندوز نسخه سرویس پک ۳ ایکس پی و ورژن های بعدی ویندوز باشد.

ویرایشگر کد نویسی

اگر شما قبلا با نرمافزار Front Page کار کرده باشید به سادگی استفاده از آن پی برده اید. مایکروسافت با ارائه این نرم افزار سعی کرده تا جانشینی برای فرانت پیج تولید کرده باشد. محیط ساده و قابل سفارشی سازی از ویژگیهای این نرم افزار می باشد. از قابلیت های کار با نرم افزار Microsoft Expression Web می توان به پشتیبانی از اکثر فرمت هی رایج زبان طراحی وب مانند ASP ,PHP,HTML,XHTML و کار با CSS ها اشاره نمود.

ویرایشگر کد نویسی

ویرایشگر کد نویسی

م.خاشعی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *