دسته‌ها
نرم افزار

فیلم برداری از محیط فیلم و بازی

برای شما هم بارها اتفاق افتاده که بخواهید از فعالیتی که در کامپیوتر انجام می دهید فیلم بگیرید. البته نرم افزارهای مختلفی برای این کار وجود دارد که برخی از آنها در محیط های خاصی مانند فیلم و بازی بدرستی کار نمی کنند. اما اگر بخواهید از محیط های نرم افزاری مختلفی مانند فیلم برداری از محیط فیلم و بازی فیلم تهیه کنید ما به شما نرم افزار ساده ولی قدرتمند باندی کم را معرفی می کنیم.

فیلم برداری از محیط فیلم و بازی

شما می توانید ار محیط های نرم افزاری مختلفی مانند  ماینکرافت ، واو ، مپل استوری ، آیتونز ، یوتوب ، پاورپوینت ، اکسل ، فایرفاکس ، اچ دی تی وی ، وب کم ، اسکایپ ، چت تصویری ، بازی های فلش/جاوا ، فیلم ، و صفحه دسکتاپ را فیلم ضبط نمائید. تنظیم فرمت ویدیو , نشان دادن فریم در گوشه مانیتور , امکان ایجاد هایلایت هنگام ظبط ویدیو و … از ویژگیهای مختلف این نرم افزار پرکاربرد می باشد.

فیلم برداری از محیط فیلم و بازی

پس از نصب برنامه محیطی مانند تصویر بالا خواهید داشت . شما می توانید بوسیله تغییر سایز و جابجایی فریم آبی از هر قسمت دسکتاپ فیلم تهیه نمائید. با مشخص کردن سایز و قسمت مشخص و کلیک بر روی دکمه REC ضبط فیلمبرداری آغاز خواهد شد. با فعال بودن زبانه جنرال شما می توانید از طریق کادر محاوره ایی میسر فایل خروجی ضبط شده را مشخص نمائید.

فیلم برداری از محیط فیلم و بازی

با کلیک بر روی زبانه Video شما می تواید در قسمت Setting تنظیمانی از قبیل فرمت ویدئو و صدا را مدیریت کنید. همچنین قادر خواهید بود در صورت تمایل لگویی بصورت اختصاصی در قسمتی از فیلم خود قرار دهید.

فیلم برداری از محیط فیلم و بازی

با فعال شدن زبانه Image قادر به انتخاب فرمت های تصاویر خواهید بود. با استفاده از برنامه باندی کم با فیلم برداری با رزلوشن بالا به صورت اچ دی HD کمترین جزئیات را نیز می توانید ثبت کند. فایل های خروجی بانی کم را شما می توانید به راحتی در فضای مجازی به اشتراک بگذارید.

فیلم برداری از محیط فیلم و بازی
فیلم برداری از محیط فیلم و بازی

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *