گلکسی اس ۹ مبتنی بر اسنپدراگون ۸۴۵

احتمالا گلکسی اس ۹ اولین گوشی مبتنی بر اسنپدراگون ۸۴۵ خواهد بود . این خبر را شرکت سامسونگ اعلام کرد و بنظر می رسد که با کمپانی کوالکام در این زمینه قراردادی بسته باشد. کره ایی ها طبق این قرارداد گوشی های گلکسی اس ۹ خود را با تراشه ۸۴۵ تجهیز خواند کرد . سال گذشته هم شرکت کوالکام کار تولید تراشه ۸۳۵ را به سامسونگ سپرده بود و اولین ماژول های تولید شده در ساخت گوشی های سامسونگ استفاده شد.

گلکسی اس 9 مبتنی بر اسنپدراگون 845
پس از شرکت سامسونگ شرکت های دیگر از این تراشه قدرتمند در محصولات خود استفاده کردند. در صورتی که خبر اظهار شده صحیح باشد در سال آینده گوشی های گلکسی اس ۹ از تراشه کوالکام   اسنپدراگون ۸۴۵ استفاده خواهد کرد.

گلکسی اس 9 مبتنی بر اسنپدراگون 845

البته هنوز اطلاعات زیادی راجع به این تراشه منتشر نشده ولی بر اساس اطلاعات سال های قبل از آن انتظار بالایی می رود. و مطمئنا در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در این رابطه منتشر خواهد شد. و باز هم بر اساس رخداد های قبل انتظار می رود شرکت ال جی نیز پرچمدارهای خود را به تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ مجهز نماید. گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس همچون سال های قبل در اوایل سال جدید میلادی رونمایی خواهد شد.

گلکسی اس 9 مبتنی بر اسنپدراگون 845

طبق شایعه های جدید شرکت سامسونگ امسال یک ماه زودتر از گوشی های جدید خود رونمایی می کند. و هنوز نمیدانیم که چه برگ های برنده ایی نسبت به رقبای خود برای رو کردن آماده دارد. گفته می شود جدای از بالاتر رفتن قدرت پردازنده گلکسی اس ۹ و ۹ پلاس نسبت به گوشی های سال قبل اندازه نمایشگر آنها تغییر نخواهد گرد. همچنین انتظار می رود طراحی بدون لبه گوشی جدید سامسونگ نیر مانند گوشی های سری قبل تکرار شود. شایعاتی در مورد ۴K شدن صفحه نمایش پرجم داران سامسونگ بگوش میرسد. البته تحلیل گران بر این باورند که این شرکت بایستی بر روی قدرت , اطمینان و دوام باتری گوشی های خود تمرکز بیشتری نماید.

گلکسی اس 9 مبتنی بر اسنپدراگون 845

گلکسی اس ۹ مبتنی بر اسنپدراگون ۸۴۵

 

 

م.خاشعی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *