دسته‌ها
گوشی های هوشمند

دوربین گوشی‌ های سامسونگ

دوربین گوشی‌ های سامسونگ CAMERA SENSOR بدلیل استفاده از سنسور ایزوسل جزء بهترین گوشی های موجود در بازار جهانی می باشند. سنسور گوشی سامسونگ از قدرت و کیفیت بسیار بالاییی برخوردار می باشد. گوشی‌ های سامسونگ بدلیل دارا بودن دوربین های قدرتمند از محبوبیت زیادی بین کاربران برخوردار می باشند. طبق اخبار بدست آمده سامسونگ در پی فتح بازار سنسور دوربین گوشی‌ هوشمند است.

دوربین گوشی‌ های سامسونگ
دوربین گوشی‌ های سامسونگ

اقداماتی که اخیرا سامسونگ انجام داده نشان از قصد سلطه این کمپانی بر بازار سنسورهای گوشی های هوشمند در جهان است. این کمپانی در جهت تبدیل شدن به تولید کنند شماره 1 سنسور دوربین گوشی در جهان فعالیت دارد. تولید سنسورهای با برند ایزوسل در کارخانه‌هواسونگ کره‌ جنوبی نتیجه تلاش سامسونگ در بازار سنسور گوشی های هوشمند است.

گوشی‌ های سامسونگ
گوشی‌ های سامسونگ

در این رقابت بزرگ ترین رقیب سامسونگ کمپانی قدرتمند سونی است بایستی توسط سامسونگ کنار زده شود. این مسئله بدین معنی است که برند های زیادی به غیر از سامسونگ بایستی از این سنسورها استفاده نمایند تا شرکت سامسونگ بتواند به خواسته خود دست یابد. البته کره ایی ها به دلایل مختلف در ژوئن سال 2017 نام سنسورهای خود را به ایزوسل تغییر داده و فناوری آن را با عرضه‌ سنسورهای دوگانه که برای گوشی‌های رده‌پایین در نظر گرفته شده است ارتقاء دادند.

سنسور گوشی سامسونگ
سنسور گوشی سامسونگ

با فروش این سنسورها به برند های مختلف قدم جدید سامسونگ برداشته شد. البته آنها سنسور Fast 2L3 با قابلیت اسلوموشن را برای پرچمدار خود یعنی گلکسی اس 9 تولید کردند. تا قدرت خود را به رخ رقبا بکشانند. از شرکت های که از این سنسورها استفاده کرده اند می توان به شیائومی و میزو اشاره نمود. البته سامسونگ قصد دارد استفاده از این سنسورها را فراتر از گوشی های تلفن هوشمند بکار ببرد.

CAMERA SENSOR
CAMERA SENSOR

مصارفی در زمینه پزشکی و صنعت خودرو می تواند این کمپانی را قدرتمند تر از قبل سازد. اکنون سامسونگ پس از سونی در تولید سنسورهای دوربین جایگاه دوم را به خود اختصاص داده که البته اختلاف این دو جایگاه نسبتا زیاد می باشد. سهم سامسونگ 19% و سهم سونی 46% برآورد شده است. دورنمای دوربین‌ های سامسونگ پس از عرضه‌ گلکسی نوت 8 بسیار جذاب‌ تر شد و گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس توانستند توجه بسیاری را به کیفیت بالای سنسورهای خود جلب کنند.

سنسور ایزوسل
سنسور ایزوسل

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *