کانال ورزش تلگرام

کانال ورزش تلگرام از جمله پربازدید ترین کانال های تلگرامی می باشد. ما در این مقاله لیست کانال های ورزشی تلگرام معتبری را برای شما جمع آوری نموده ایم. اکثر مخاطبین کانال های تلگرام ورزشی جوانان می باشند که معمولا بدنبال اخبار تیم های ورزشی مورد علاقه خود هستند. کانال ورزشی تلگرام به سادگی آخرین خبرهای ورزشی را در کمترین زمان بدست مخاطبین می رساند. عضویت در بهترین کانال ورزشی اخبار موثق و بروزی درباره رویدادهای ورزشی در اختیار شما قرار می دهد.

 

کانال ورزش تلگرام

کانال ورزش تلگرام

کانال تلگرام ورزش ۳ را شاید به جرات بتوان معتبرترین کانال تلگرامی در زمینه ورزش دانست. این کانال بیش از ۱٫۱M عضو دارد. که برای آنها آخرین خبرهای روز ورزشی را منتشر می نماید. کانال تلگرام ورزش ۳ منبع بسیار خوبی برای تمام ورزش دوستان می باشد.

آدرس کانال تلگرام ورزش ۳     t.me/varzesh3

 

لیست کانال های ورزشی تلگرام

لیست کانال های ورزشی تلگرام

کانال تلگرام نود ۹۰ از جمله پر بازدید ترین کانال های تلگرامی در زمینه فوتبال می باشد. این کانال در حدود ۱M ممبر داشته که بیشتر به رویدادهایی در زمینه فوتبال ایران و سایر نقاط جهان می پردازد.

آدرس کانال تلگرام نود ۹۰   t.me/TVnavad

 

 

کانال های تلگرام ورزشی

کانال های تلگرام ورزشی

کانال تلگرام ورزش از جمله کانال های پربازدید ورزشی است که آخرین و مهمترین رویدادهای ورزشی را برای کاربران خود گردآوری می کند. این کانال در حدود ۲۰۰K عضو داشته و شما می توانید به عنوان یک کانال فعال آن را دنبال کنید.

آدرس کانال تلگرام ورزش   t.me/canalevarzesh

 

 

کانال ورزشی تلگرام

کانال ورزشی تلگرام

استقلال یکی از پرطرفدارترین تیم های فوتبال ایران می باشد. کانال هواداران استقلال با بیش از ۷۹۰k عضو از کانال های فعال دوستدار این تیم محبوب می باشد.

آدرس کانال تلگرام  هواداری استقلال      t.me/Esteghlal_ss

 

 

بهترین کانال ورزشی

بهترین کانال ورزشی

شاید تیم پرسپولیس را بتوان پر طرفدارترین تیم فوتبال ایران دانست. کانال تلگرام هواداران پرسپولیس با بیش از ۲٫۳M عضو از پر بازدیدترین کانال های تلگرامی ورزشی است که آخرین خبرهای ورزشی به خصوص اخبار سرخ پوشان را برای کاربرانش منتشر می کند.

آدرس کانال تلگرام هواداران پرسپولیس      t.me/Perspolis

 

م.خاشعی

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. فروردین ۳, ۱۳۹۷

    […] بازدید از لیست کانال های تلگرام ورزشی را پیشنهاد می […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *