آپلود عکس

امروزه تصاویر دیجیتال بین کاربران اینترنت محبوبیت ویژه ایی دارد. ثبت لحظات در قالب تصویر برای همه لذت بخش است. از عکس های خصوصی گرفته تا عکس محصولات و یا حتی عکس های طبیعت … که هر روزه بصورت محتوای تصویری تولید می گردد. برای نگهداری این تصاویر در اینترنت بایستی فضای لازم و سرویس های پرسرعتی برای آپلود عکس در دسترس داشته باشید. ما به شما وب سایت های بسیار خوبی معرفی خواهیم نمود تا بکمک آنها بتوانید تصاویر خود را در فضای مجازی آپلود کرده و به اشتراک بگذارید.

آپلود عکس

آپلود عکس

 

وب سایت فتو باکس به شما اجازه می دهد تا فایل های عکس خود را بر روی سرور آن آپلود کنید و از امکاناتی مانند ساخت اسلاید شو و دسته بندی عکس ها بهره ببرید. بدین منظور بعد از ورود به آدرس زیر بر روی گزینه کامپیوتر کلیک کنید.

وب سایت فتو باکس   upload.photobox.com/en

آپلود عکس

 

وب سایت پیکو فایل اجازه آپلود هر فایلی منجمله فایل های عکس را به شما می دهد. با ثبت نام در این پیکو فایل شکا فضای ۲۰ گیگا بایتی در اختیار خواهید داشت.

وب سایت پیکو فایل picofile.com

آپلود عکس

 

وب سایت فیس نما یکی از سایت های شبکه اجتماعی ایرانی است. این وب سایت قسمتی برای آپلود عکس و آپلود فایل دارد. سرورهای قدرتمند این شبکه اجتماعی برای آپلود هر فایلی بسیار مناسب می باشد.

آپلود فیس نما  up.facenama.com

آپلود عکس

 

وب سایت یو آپلود نیز به شما امکان آپلود عکس و فایل را بصورت رایگان می دهد. شما می توانید در این سایت مشخص کنید که تاریخ انقضای فایل آپلودی تان چقدر باشد.

وب سایت یو آپلود   uupload.ir

آپلود عکس

 

عکس گیگ به شما امکان آپلود عکس را بصورت های مختلف می دهد در این وبسایت بدون محدویت زمانی شما می توانید تصاویر خود را آپلود کرده و در جاهای دیگر از آن استفاده نمائید.

عکس گیگ axgig.com

آپلود عکس

 

 

م.خاشعی

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *