ساخت ربات تلگرام

ساخت ربات تلگرام برای بسیاری از فعالیت ها مفید است. ساخت ربات تلگرام رایگان است و شما می توانید بوسیله ربات ساز تلگرام Botfather ربات های مورد نظرتان را بسازید. آموزش ساخت ربات تلگرام ساده است و برای شما در این مقاله قرار داده شده است. نرم افزار ساخت ربات تلگرام نیز وجود دارد که البته مزایا و محاسن خاص خود را دارد. انتخاب ابزار ساخت ربات تلگرام به عهده کاربران عزیزمان می باشد.

ساخت ربات تلگرام

ربات تلگرام

برای ساخت ربات تلگرام ابتدا بایستی BotFather را صدا بزنید و پس از start کردن  /newbot  را انتخاب نمائید. از شما یک نام برای ربات تان خواسته می شود. پس از وارد کردن نام مورد نظرتان بایستی یک  username وارد کنید . توجه کنید که این نام کاربری بایستی به bot یا bot_ ختم گردد (مانند pegahit_bot) نکته دیگر راجع به نام کاربری این است که نام کاربری که شما انتخاب می کنید نباید قبلا توسط فرد دیگری استفاده شده باشد.

ساخت ربات تلگرام رایگان

ساخت ربات تلگرام رایگان

ربات شما ساخته شده است و توکن (Token) آن برای شما نمایش داده می‌شود. شما ربات خود را ساخته اید ولی این ربات نه دستوری می گیرید و کاری انجام می دهد. برای برنامه ریزی آن می توانید از ربات ManyBot و یا ربات های دیگر استفاده کنید.

نرم افزار ساخت ربات تلگرام

نرم افزار ساخت ربات تلگرام

برای برنامه ریزی ربات خود نخست وارد ربات manybot شوید.

آموزش ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات تلگرام

ابتدا بایستی زبان فارسی را انتخاب کنید. سپس بر روی دکمه ساخت ربات جدید و سپس بر روی دکمه من API token را کپی کردم , کلیک نمائید. حالا توکن خود که در مرحله قبل به توسط ربات BotFather برایتان ایجاد شده را وارد کنید. پس از آن از شما درخواست می گردد در صورت تمایل توضیحاتی راجع به ربات خود وارد کنید. یا از آن مرحله عبور نمائید.

ربات ساز تلگرام

ربات ساز تلگرام

در ربات ربات ManyBot دکمه ایی به نام آموزش وجود دارد که شما با کلیک بر روی آن می توانید از مطالب آموزنده در مورد تهیه ربات ها استفاده کنید. البته نرم افزار و ربات های مختلف دیگری نیز در این زمینه وجود دارد که شما می توانید به وسیله آنها این کار را انجام دهید.

ربات تلگرام

ربات تلگرام

ما شما را بدیدن مقاله آموزش ساخت استیکر تلگرام دعوت می کنیم.

م.خاشعی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *