دسته‌ها
آموزش

حذف اکانت اینستاگرام

اینستاگرام یکی از اپلیکیشن های محبوب در زمینه به اشتراک گذاری فیلم و عکس می باشد. امروزه کاربران زیادی از این برنامه کاربردی استفاده می کنند. اما به هر دلیلی ممکن است در زمان و شرایط خاصی نخواهند دیگر در این اپلیکیشن فعالیت نمایند. ما به شما حذف اکانت اینستاگرام را آموزش می دهیم تا در صورت تمایل با این اپلیکیشن خداحافظی کنید. البته در صورت تغییر نظر دوباره می توانید در آن عضو شوید. دیلیت اکانت اینستاگرام یا پاک کردن اکانت اینستاگرام delete account instagram در مواقعی لازم است . حذف دائمی اکانت اینستاگرام برای هر اکانتی قابل اجراست.

حذف اکانت اینستاگرام
حذف اکانت اینستاگرام

 

ما به شما توصیه می کنیم قبل از دلیت کردن اکانت اینستاگرام ابتدا از کار خود مطمئن شوید و هر عکس یا کلیپی که مورد نظرتان می باشد را بر روی کامپیوتر یا گوشی خود ذخیره نمائید. سپس در صورت اطمینان برای شروع پروسه حذف ابتدا بایستی به اکانت اینستاگرام خود وارد شوید. البته بهتر است پروسه حذف اکانت اینستاگرام را از طریق کامپیوتر انجام دهید . برای این کار در قیمت نوار آدرس instagram.com را تایپ نمائید. پس از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور به اکانت خود وارد می شوید.

حذف اکانت اینستاگرام
حذف اکانت اینستاگرام

 

اکنون شما در حساب کاربر اینستاگرام خود هستید در صورتی که بخواهید آن را حذف کنید آدرس زیر را در نوار آدرس وارد کنید. تا به صفحه مربوطه ارجاع داده شوید.

instagram.com/accounts/remove/request/permanent

حذف اکانت اینستاگرام
حذف اکانت اینستاگرام

 

در این صفحه منوی کشویی وجود دارد که از شما می خواهد تا دلیل حذف اکانت خود را مشخص کنید. شما بایستی یک دلیل را انتخاب کرده تا به مرحله بعدی بروبد. اگر دلایل شما جزء پارامتر های عنوان شده نبود گزینه آخر را انتخاب نمائید.

حذف اکانت اینستاگرام
حذف اکانت اینستاگرام

 

سپس از شما خواسته می شود تا کلمه عبور خود را دوباره وارد نمائید. بعدا از ورود کلمه عبور بر روی دکمه قرمز رنگ permanently delete account  کلیک کنید.

حذف اکانت اینستاگرام
حذف اکانت اینستاگرام

 

اینک اکانت اینستاگرام شما حذف شده و شما درسترسی به حساب کاربری خود ندارید. در این صورت اگر فیلم , عکس و یا هر چیز دیگری در این نرم افزار نشر داده باشید در دسترس نخواهد بود.

 

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *