دسته‌ها
آموزش

آموزش حذف اکانت تلگرام

تلگرام محبوب ترین اپلیکیشن ارتباطی بین کاربران ایرانی است. اپ تلگرام در اینران بیش از 40 میلیون کاربر دارد. یعنی شاید به جرات بتوان گفت که این اپلیکیشن بر روی گوشی اکثر ایرانی ها نصب است. و بسیاری از کارهای خود از قبیل فعالیت های تجاری را با این نرم افزار انجام می دهند . اما با توجه به عنوان این پست ممکن است شما از خود بپرسید چرا یک شخص ممکن است بخواهد اکانت تلگرام خود را حذف کند. برای دیلیت اکانت تلگرام Delete Telegram account دلایل مختلفی ممکن است وجود داشته باشد. ازجمله فروش سیم کارت فعلی که با توجه به ابری (cloud) بودن تلگرام اجازه ذخیره سازی پیام ها و شماره تلفن ها بر روی سرور آن وجود دارد و با توجه به این پس از فروش شخص خریدار می تواند به پیام های و شماره های فروشنده دسترسی داشته باشد. پس قبل از انتقال سیم کارت باید اکانت تلگرام خود را حذف نمائید. و یا مواردی دیگر … ما در ابن مقاله قصد داریم آموزش حذف اکانت تلگرام را بصورت تصویری برای شما قرار دهیم.

آموزش حذف اکانت تلگرام
آموزش حذف اکانت تلگرام

قبل از حذف تلگرام ابتدا از کار خود مطمئن شوید , چون پس از آن به اطلاعات خود دسترسی نخواهید داشت . حذف اکانت تلگرام و یا موبوگرام فرقی ندارد چرا که اطلاعات آن از سرورهای شرکت تلگرام خوانده یا نوشته می شود. برای  حذف اکانت تلگرام  از طریق سایت حذف تلگرام بر روی لینک کلیک کنید.

my.telegram.org/deactivate

 

آموزش حذف اکانت تلگرام
آموزش حذف اکانت تلگرام

 

شما باید در کادر مشخص شده شماره تلفن خود که اکانت تلگرام بر روی آن قرار دارد را وارد نمائید و سپس کلید Next  را فشار دهید.

آموزش حذف اکانت تلگرام
آموزش حذف اکانت تلگرام

 

پس از آن تلگرام برای شما کد تایید هویتی را ارسال می کند که شما بایستی آن را در قسمت Confirmation code وارد نمائید. دقت کنید که کد را بصورت صحیح وارد کنید . برای این کار توصیه می کنیم آن را کپی / پیست کنید.

آموزش حذف اکانت تلگرام
آموزش حذف اکانت تلگرام

 

بر روی دکمه Sign in کلیک کنید. در قسمتی که با کادر قرمز رنگ مشخص شده , از شما دلیل حذف تلگرام پرسیده می شود. شما دلیل خود را در قالب چند کلمه بنویسید و بر روی دکمه Done کلیک کنید.

آموزش حذف اکانت تلگرام
آموزش حذف اکانت تلگرام

سپس مطابق شکل بالا پنجره ایی باز می شود . در این پنجره دو گزینه به زنگ های قرمز و سبز وجود دارد . در صورتی که از پاک کردن اکانت تلگرام خود مطمئن هستید بر روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید و در صورتی که از حذف تلگرام منصرف شده اید بر روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید.

 

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *