آموزش ساخت استیکر تلگرام

شاید بتوان گفت که تلگرام محبوب ترین اپلیکیشن نزد ایرانیان محسوب می گردد. یکی از ویژگیهای این برنامه داشتن استیکرهای زیباست که امکان ساخت آنها را نیز برای کاربران خود فراهم ساخته . شما می توانید بوسیله ربات های مختلفی این کار را انجام دهید ولی ما در اینجا قصد داریم از ربات Stickers استفاده نمائیم. برای این کار کافیست در قسمت جستجوی برنامه عبارت @stickers را تایپ نمائید.

 

آموزش ساخت استیکر تلگرام

پس از افزودن ربات محتویات صفحه اصلی ربات مانند شکل زیر ظاهر می گردد و شما باید دکمه start را فشار دهید . اکنون می توانید با انتخاب گزینه /newpack اقدام به ساخت استیکر نمائید. با کلیک بر روی گزینه /newpack از شما خواسته می شود تا اسمی را برای پکیج استیکری خود وارد کنید مثلا شما می توانید اسم خودتان , نام شرکت , نام سایت موردنظرتان یا هر اسم دیگری را وارد کنید.

آموزش ساخت استیکر تلگرام

اکنون شما بایستی اولین عکس خود که قصد استیکر کردن آن را دارید وارد نمائید. نکته مهمی مه باید توجه کنید این است که این عکس حتما باید در سایز ۵۱۲*۵۱۲ و با فرمت PNG یا PSD باشد و حجم آن  نباید از ۳۵۰ کیلو بایت بیشتر باشد. و نکته مهم دیگر اینکه باید این تصویر را بصورت فایل وارد کنید نه بصورت عکس پس زمان آپلود به تلگرام تیک Compress Image را بردارید.

آموزش ساخت استیکر تلگرام

اکنون شما بایستی یک ایموجی دلخواه انتخاب کنید و برای این ربات ارسال نمائید.

آموزش ساخت استیکر تلگرام

اینک استیکر شما ساخته شده و می توانید آن را نتتشر کنید و یا اینکه عکس های بیشتری به استیکرتان اضافه نمائید. در صورتی که قصد افزودن عکس جدید دارید مانند بالا عکس خود را اضافه نمائید و در غیر این صورت ب روی گزینه /publish کلیک نمائید. اگر بر روی /publish کلیک کنید از شما خواسته می شود برای انتشار پکیج استیکرتان در تلگرام نامی یونیک وارد نمائید. پس از وارد کردن یک نام که قبلا در لیست نام های تلگرام نباشد , لینک پکیج استیکر برای شما ارسال می شود. اکنون با کلیک بر روی این لینک پکیج ساخته شده استیکر را به استیکر های خود اضافه کنید.

آموزش ساخت استیکر تلگرام

اینک می توانید استیکر ساخته شده خود را برای دیگران ارسال کنید و از آن لذت ببرید.

آموزش ساخت استیکر تلگرام

آموزش ساخت استیکر تلگرام

 

م.خاشعی

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. آذر ۶, ۱۳۹۶

    […] برای خود استیکر های شخصی بسازد . ما قبلا برای شما مقاله آموزش ساخت استیکر را تهیه کرده ایم. در این مقاله پنج پکیج استیکر تلگرام […]

  2. اسفند ۱۱, ۱۳۹۶

    […] شما را بدیدن مقاله آموزش ساخت استیکر تلگرام دعوت می […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *