دسته‌ها
آموزش

آموزش ساخت اپل آیدی برای کاربران ایرانی

آموزش ساخت اپل آیدی برای کاربران ایرانی کاری پر چالش است . از این رو ما سعی کرده ایم آموزش تصویری ساخت اپل آیدی را برای شما تهیه نمائیم تا بتوانید استفاده بهتری از گوشی های آیفون خود داشته باشید. برای آموزش ساخت اپل آیدی بهتر است مراحل گفته شده را بصورت دقیق و مرحله به مرحله انجام دهید. ساخت اپل آیدی رایگان است البته برخی برای ساخت اپل آی دی از افراد پول دریافت می کنند که شما بهتر است با توجه به آموزش ساخت اپل آیدی رایگان خود اقدام به انجام آن کنید.

آموزش ساخت اپل آیدی برای کاربران ایرانی
آموزش ساخت اپل آیدی برای کاربران ایرانی

با توجه به تغییراتی که در آیتونز صورت گرفته ساخت اپل آی دی ساده تر شده . Apple ID شناسه کاربران اپل است که برای استفاده از استور غنی و اپلیکیشن‌های بی‌نظیر اکو سیستم آی‌ او‌ اس مورد استفاده است. ساخت اپل آیدی مخصوصا برای کاربران ایرانی با چالش هایی همراه است. که ما قصد آموزش آن را داریم.

آموزش ساخت اپل آیدی
آموزش ساخت اپل آیدی

برای ساخت اپل آی دی ابتدا بایستی نرم افزار آیتونز اپل را دانلود و نصب کنید سپس از طریق آن اقدام به ساخت اپل آی دی نمائید. نصب آیتونز ساده بوده ولی پس از آن بایستی از فیلتر شکن برای ادامه کار استفاده کنید. این کار باعث تغییر آی پی شما می گردد. طبق آخرین تغییراتی که در آیتونز صورت گرفته دسترسی به اپ استور از طریق این نرم افزار حذف گردیده. بر این اساس اگر در آینده تغییری مجدد در آیتونز صورت گیرد و برای ساخت Apple id نیاز به یافتن محتوای رایگان باشد , می‌توانید پس از انتخاب بخش TV Shows , در صفحه‌ اصلی آن روی Free Episodes کلیک نموده و محتوای رایگان را برای دسترسی به کلید Get بیابید.

آموزش تصویری ساخت اپل آیدی
آموزش تصویری ساخت اپل آیدی

آیتونز را اجرا و بر روی دکمه‌ Account کلیک و در ادامه گزینه Sign in را انتخاب نمائید. پس از آن در پنجره‌ باز شده گزینه‌ Create New Apple ID را انتخاب کنید تا وارد مرحله ساخت آپل آیدی Apple ID گردید. در مرحله بعدی صفحه ایی مشاهده می کنید که در آن باید ایمیل خود را وارد کنید . توجه کنید ایمیل جعلی وارد نکنید چرا که باید به آن دسترسی داشته باشید در اصل هر آدرس ایمیلی قابلیت استفاده به‌ عنوان شناسه‌ اپل آیدی شما را دارد. پس از آن رمز خو را وارد کرده. کشور خود را ایالات متحده امریکا انتخاب نمائید و گزینه‌ Terms & Conditions را تیک بزنید.

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان
آموزش ساخت اپل آیدی رایگان

در مرحله بعدی باید اطلاعات خود را کامل کنید. عنوان , نام و نام خانوادگی و اطلاعات محرمانه مواردی هستند که باید در فرم بعدی پر کنید.

آموزش ساخت اپل آیدی
آموزش ساخت اپل آیدی

در مرحله بعدی اطلاعات پرداخت و آدرس تان را وارد کنید. با توجه به اینکه شما اطلاعات حساب ندارید گزینه none را وارد نمائید. با توجه به ایرانی بودن شما و اینکه کشور ما مورد تحریم است برای وارد کردن آدرس شما می توانید از سایت هایی که اطلاعات و آدرس تصادفی به شما ارائه می دهند مانند fakeaddressgenerator.com مراجعه نمائید. البته توجه نمائید فقط از آدرس سکونت آن استفاده کنید و به هیچ وجه از اطلاعات حساب بانکی داده شده را استفاده ننمائید.

آموزش تصویری ساخت اپل آیدی
آموزش تصویری ساخت اپل آیدی

در صورت مسدود شدن سایت تولید آدرس تصادفی معرفی شده سایت های مشابه دیگری در اینترنت موجود می باشند. پس از تولید آدرس , سطرهای مربوطه را در فرم آیتونز وارد نمائید. شماره‌ خیابان را در سطر سوم آیتونز نوشته و سه رقم اول شماره تلفن را در بخش پیش‌ شماره وارد کنید.

ساخت اپل آیدی رایگان
ساخت اپل آیدی رایگان

در این قسمت برای تایید هویت کاربر کد 5 رقمی به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد که با مراجعه به آن کد مربوطه را صفحه آیتونز وارد و دکمه Verify را کلیک کنید.

آموزش ساخت اپل آیدی برای کاربران ایرانی
آموزش ساخت اپل آیدی برای کاربران ایرانی

نمایش تصویر زیر به منزله پایان کار است و شما می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به حساب کاربری خود در آیتونز وارد شوید. در برخی موارد بدون مشکل verify را مشاهده کرده و می توانید به ایمیل خود برای فعال سازی حساب آیتونز خود مراجعه نمائید. اما در صورتی که با خطا مواجه شدید می توانید به روش زیر آن را رفع کنید.

ساخت اپل آیدی رایگان
ساخت اپل آیدی رایگان

 

راه‌ حل خطای for support Contact Itunes Support

اکثر کاربران ایرانی به دلیل تناقض آدرس وارد شده و محل آی پی با این مشکل رو برو می شوند. برای حل این مشکل ابتدا به سایت whatismyipaddress.com رفته تا از آی پی خود مطلع گردید.در نظر داشته باشید عبارت none detected در جلوی عبارت service به معنی عدم تشخیص موقعیت واقعی شما توسط اپل است و به‌خوبی موفق به تغییر آی‌ پی شده‌اید. در صورت مشاهده‌ نام کشور دیگری یا عبارت detected سرویس تغییر آی‌ پی خود تعویض کنید. سپس با انجام مجدد مراحل، بررسی کنید آیا در مرحله‌ی 8 مجددا خطا را دریافت می‌کنید یا خیر.

راه حل دیگر استفاده از فیلتر شکن هایی مانند سایفون است که آی پی شما را به درخواست تان به سرور کشور خاصی مانند آمریکا تغییر می دهند.

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *