دسته‌ها
آموزش

بک لینک چیست ؟

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که بک لینک چیست ؟ , بک لینک ارتباط بین دو صفحه در فضای مجازی است که اهمیت این پیوند یا ارتباط به عناوین مختلفی بستگی دارد. وب مستران برای قدرت بخشیدن به سایت یا سامانه های خود همواره بدنبال خرید بک لینک قوی هستند. ممکن است کسانی هم بدلیل محدودیت های مالی بدنبال خرید بک لینک ارزان و یا بک لینک رایگان باشند. البته شما می توانید بک لینک قوی رایگان را از برخی سایت ها دریافت کنید.

بک لینک چیست ؟
بک لینک چیست ؟

چرا بک لینک ؟

سایت ها و صفحات وب در فضای مجازی بدنبال دیده شدن از طریق موتورهای جستجوی معتبر می باشند. تا در نتایج نخست جستجوها قرار داشته باشند. به روند انجام چنین کاری سئو SEO گفته می شود. دیده شدن را نتایج نخست بازدید بیشتری برای آن سایت خواهد داشت و در نتیجه موفقیت بیشتری بدنبال دارد. پارامترهای زیادی در روند سئو یک سایت موثر هستند که یکی از آنها گرفتن بک لینک های مناسب می باشد.

خرید بک لینک قوی
خرید بک لینک قوی

بک لینک مناسب چیست ؟

به پیوند هایی که از سایت های معتبر و مرتبط به سایت دیگر داده شود بک لینک قوی گفته می شود. مطمئنا سایت های معتبر و پربازدید به سادگی به سایت دیگری لینک نخواهند داد. برای برقراری لینک از یک سایت معتبر به سایت دیگر هزینه های متفاوتی بر اساس ارزش آن سایت اخذ می گردد.

خرید بک لینک ارزان
خرید بک لینک ارزان

هر سایتی دارای یک دامنه اصلی و یک صفحه اصلی می باشد. از نظر موتورهای جستجو دامنه , صفحه اصلی و کلیه صفحات یک سایت دارای ارزش مشخصی می باشند. این ارزش بر اساس بازدید و محتوای هر سایتی توسط الگوریتم های مختلفی برآورد می گردد. یکی از سایت های معتبری که اعتبار سایت و دامنه را مشخص می کند وب سایت معروف ماز MOZ.COM می باشد. وب سایت ماز یکی از منابع بزرگ در زمینه سئو سایت می باشد.

بک لینک رایگان
بک لینک رایگان

لینک ها دو نوع اصلی فالو follow و نوفالو nofollow می باشند. مطمئنا لینک های فالو برای یک سایت بهتر از نوفالو میباشد ولی به یاد داشته باشید که موتورهای جستجو بر اساس تعداد منطقی لینک های فالو و نوفالو به سایت شما ارزش خواهند داد. شما می توانید با عضویت در سایت های کاربر محور و وبلاگ ها بک لینک قوی رایگان تهیه کنید.

بک لینک قوی رایگان
بک لینک قوی رایگان

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *