دسته‌ها
آموزش

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل یکی از مهمترین روش های فروش و نمایش محصولات کاربران در اینترنت می باشد. همانگونه که مطلع هستید گوگل بزرگترین موتور جستجوی دنیاست که کاربران زیادی همه روزه در آن به جستجوی نیازهای خود خواهند گشت و اگر بتوانید در راستای الگوریتم های آن پیش بروید سهم زیادی از بازار کسب و کار خود خواهید داشت. شرکت گوگل سرویس ویژه ایی برای تبلیغات اینترنتی به نام گوگل ادوردز google AdWords دارد.

تبلیغات در گوگل
تبلیغات در گوگل

فعالان اقتصادی سهم فروش های اینترنتی را هر روزه بیش از پیش روشنتر می دانند. و بستر سازی آن را برای تمامی کسب و کارها ضروری دانسته به نحوی که توصیه می گردد در اولین فرصت بلتفرم فروشی برای خود در اینترنت فراهم آورند. پس از فراهم آوردن پلت فرم مناسب باز هم ممکن است شما بصورت کافی دیده نشوید که در این صورت بایستی مسائل مربوط به سئو را لحاظ نمائید. یکی از میانبرهای رسیدن به هدف تان استفاده از تبلیغات گوگل است.

تبلیغات در گوگل
تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگل از طریق سرویس گوگل ادوردز google AdWords انجام می گیرد , محاسن و معایب زیادی دارد. از جمله معایب آن می توان به این مسئله اشاره نمود که اگر بصورت صحیحی مدیریت نشود نسبت صرف هزینه به منفعت بسیار زیاد است و به هیچ وجه برای کاربر صرفه اقتصادی ندارد. چراکه با توجه به ارزش پایین واحد ریال نسبت به دلار و اینکه حاشیه سود کالای شما میزان مناسبی نداشته باشد به هیچ وجه توجیه اقتصادی نخواهد داشت.

تبلیغات در گوگل
تبلیغات در گوگل

اگر حاشیه سود کالای عرضه شده شما مناسب باشد می توان در زمان هایی بصورت مساوی (هزینه و سود) و حتی در زمان هایی بصورت سود مثبت امیدوار بود. اما اگر هزینه در نظر گرفته شده برای تبلیغات اینترنتی شما نسبتا بالا باشد و اهمیت چندانی برای کسب و کارتان نداشته باشد , مکمل بسیار خوبی برای سئو و به طبع فروش بهتری برای کسب و کار شما خواهد بود.

تبلیغات در گوگل
تبلیغات در گوگل

برای استفاده از سرویس گوگل ادوردز google AdWords از داخل ایران به دلیل تحریم های شرکت گوگل نسبت به کشور ما , بایستی از فیلتر شکن استفاده کنید. و برای پرداخت هزینه ها می توانید از شرکت های مالی واسطه مانند پیمنت 24 , تهران پیمنت و … بهره ببرید.

تبلیغات در گوگل
تبلیغات در گوگل

مطمئنا مردم در آینده کسب و کارهای خود را بر اساس فروش های آنلاین برنامه ریزی می کنند. و تبلیغات آنها بازار پر سودی را رقم خواهد زد. تبلیغات در گوگل مطمئنا جایگاه بالاتری خواهد پیدا کرد چرا که این ابر غول دنیای جستجو مشتریان بسیاری را برای شما خواهد داشت که در صورت آشنایی با آن منفعت بیشتری برای شما حاصل می گردد.

تبلیغات در گوگل
تبلیغات در گوگل

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *