دسته‌ها
محصولات اپل

رونمایی آیفون SE 2 در سپتامبر سال جاری

رونمایی آیفون SE 2 در سپتامبر سال جاری در حالی انجام می شود که گوشی آیفون SE 2 مجهز به دوربین TrueDepth خواهد بود. مطمئنا دوربین گوشی آیفون SE 2 نسبت به نمونه دوربین قبلی از کیفیت بهتری برخوردار خواهد بود. قیمت آیفون se 2 هنوز بصورت دقیق مشخص نشده و کاربران بایستی تا زمان رونمایی صبر کنند. آیفون se 2018 گوشی پیشتاز اپل نیست ولی کاربران بسیاری را راضی نموده.

رونمایی آیفون SE 2 در سپتامبر سال جاری
رونمایی آیفون SE 2 در سپتامبر سال جاری

ر اساس اطلاعات برگرفته از چرخه‌ی تولید محصولات اپل در کشور چین، شرکت‌های چینی که مونتاژ محصولات اپل را بر عهده دارند، هنوز تولید این گوشی هوشمند را آغاز نکرده‌اند. شنیده‌ها نشان از این دارند که اپل برای رونمایی از محصولش طی ماه سپتامبر در کنار پرچم‌دارانش که هر سال در همین بازه‌ی زمانی رونمایی می‌کند، برنامه‌ریزی کرده است.

گوشی آیفون SE 2
گوشی آیفون SE 2

مک‌ اتاکارا اعلام کرده که بعید است نسل بعدی آیفون SE نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۸ راهی بازار شود. شایعات پیشین نشان از این داشتند که اپل برای رونمایی از این گوشی هوشمند در بهار سال جاری برنامه‌ریزی کرده است. کوپرتینویی‌ها پیش از این نیز در سال ۲۰۱۶ آخرین نسل از آیفون SE را در ماه مارس رونمایی کرده بودند.

گوشی آیفون SE 2
دوربین گوشی آیفون SE 2

منابع مطلع اعلام کرده‌اند که اپل در حال حاضر درصدد تصمیم‌گیری در خصوص طراحی نهایی نسل جدید آیفون‌هایی است که سپتامبر سال جاری میلادی رونمایی خواهد کرد. یکی از سه نسخه‌ی آیفونی که احتمالا باید در سپتامبر سال جاری شاهد رونمایی از آن‌ها باشیم دارای یک نمایشگر ۴ اینچی است که مشخصات ظاهری بسیار نزدیکی به آیفون SE‌ را به ذهن متبادر می‌کند.

قیمت آیفون se 2
قیمت آیفون se 2

براساس شنیده‌ها اپل سه نمونه‌ی اولیه‌ی شیشه را برای استفاده در نسل بعدی آیفون SE سفارش داده است و از بین این نمونه‌های اولیه، گزینه‌ی اصلی را برای استفاده در گوشی آیفون SE 2 انتخاب خواهد کرد. البته باید به این نکته اشاره کنیم که مشخصات مشترک مورد استفاده در این گوشی شامل بریدگی در بالای نمایشگر، حذف حاشیه‌ی پایین که شامل سنسور اثر انگشت است و همچنین به‌کارگیری دوربین TrueDepth می‌شود. به نظر می‌رسد اپل در نظر دارد استفاده از فیس آی‌دی را جایگزین سنسور اثرانگشت در نسل بعدی آیفون SE‌ کند. همچنین باید به لزوم ایجاد یک بریدگی در بالای نمایشگر اشاره کرد.

آیفون se 2018
آیفون se 2018

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *