دسته‌ها
محصولات اپل

انتشار مک او اس High Sierra

های سیرا نام نسخه جدید سیستم عامل مک می باشد. امروز با انتشار مک او اس High Sierra  انتظار کاربران شرکت اپل پایان یافت و کسانی که از سیستم عامل مک 2009 تا کنون استفاده نموده اند می توانند از بروزرسانی آن استفاده کنند. کاربران مک می توانند با کلیک بر روی لوگوی اپل در گوشه بالا و سمت چپ صفحه و رفتن به مسیر About This Mac->Software Update نسخه بروزرسانی را دریافت کنند.

انتشار مک او اس High Sierra

بخش عمده تغییرات سیستم عامل مک های سیرا بهبود و بهینه کردن امکانات قبلی می باشد. در این نسخه از سیستم عامل مک نحوه ذخیره سازی اطلاعات بازطراحی شده , بازدهی استریم ویدئو بهبود یافته و همچنین مدیریت قدرت کامل پردازنده‌ گرافیکی نیز بهبود یافته . این نکات مثبتی است که در نسخه جدید مک در نظر گرفته شده.

انتشار مک او اس High Sierra

در زیر به برخی از ویژگیهای جدید مک‌اواس های سیرا اشاره خواهیم نمود.

  • مرورگر سافاری مک سرویس مسدودسازی پخش خودکار که جدیدا پیاده سازی شده را ارائه داده . با فعال کردن این سرویس از اجرای محتوای آنلاین چندرسانه ایی بصورت خودکار جلوگیری به عمل می آید. همچنین سرویسی ارائه شده که دیگر توسط تبلیغ کننده های اینترنتی نتوانند اهداف شما را از طریق مرورگر ردیابی نمایند.

مسدودسازی پخش خودکار

  • اپلیکیش تصاویر بهبود یافته که به رغم آن تصاویر بیشتری قابل تشخیص است. همچنین ویرایش تصاویر در آن ساده و راحت تر شده و به دیگر اپلیکیشن ها شبیه فتوشاپ قابل اکسپورت می باشد.
  • اکنون می توان گفت که سیستم فابل مک از واقعیت مجازی پیشرفته حمایت می کند. بنحوی که قابلیت استفاده از هدست HTC وایو را بخوبی دارد.

انتشار مک او اس High Sierra

های سیرا فناوری جدید ویدئویی به نام HEVC را ارائه داده این فناوری به نام کدگذاری ویدئویی پربازده که با نام H.265 نیز شناخته شده است. که بواسطه آن ویدئوها بصورت بهتری استریم شده و فضای بیشتری آزاد می گردد. این درحالی است که از کیفیت ویدئوها کم نخواهد شد.

انتشار مک او اس High Sierra
انتشار مک او اس High Sierra

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *