دسته‌ها
سخت افزار

سریع‌ترین هارد دیسک 12 ترابایتی سیگیت

روز گذشته کمپانی سیگیت از سریع و پرظرفیت ترین هارد دیسک دسکتاپی خود رونمایی کرد. سریع‌ترین هارد دیسک 12 ترابایتی سیگیت که مخصوص کامپیوترهای دسکتاپ می باشد  BarraCuda Pro HDD نام دارد. حالا سیگیت از نظر ظرفیت نگهداری اطلاعات از نزدیک ترین رقبای خود یک سر و گردن بالاتر ایستاده است. امروزه با توجه به حجم بالای اطلاعات تولید شده نیاز به رسانه های ذخیره سازی با ظرفیت بالا بیشتر احساس می شود.

سریع‌ترین هارد دیسک 12 ترابایتی سیگیت

کمپانی سیگیت علاوه بر هارددیسک مدل بالا از دو مدل IronWolf و IronWolf Pro  نیز رونمایی کرد. مت رادلِج معاون ارشد بازاریابی کسب و کار در شرکت سیگیت اذعان نمود : مشتریان و شرکای تجاری ما به دیسک های ذخیره سازی با ظرفیت بالا نیاز دارند و ما سعی می کنیم این نیاز را برطرف سازیم. هر بار که تحول بزرگی در ظرفیت های هارد دیسک ها رخ می دهد فکر ظرفیت بالاتر برای مشتریان کمی دشوار خواهد بود.

سریع‌ترین هارد دیسک 12 ترابایتی سیگیت

با پدید آمدن دوربینهای 4K برای ذخیره سازی فیلم و تصویر های حجیم مانند عکس و ویدیوهای 360 درجه نیاز به هارددیسک های ظرفیت بالا بشتر احساس می شود. شما دیگر قادر به ذخیره سازی فیلم و تصاویر با کیفیت بر روی هاردهای قدیمی نیستید و بایستی از تکنولوژی های جدیدتر بهره ببرید. البته شرکت سیگیت بایستی منتظر بماند تا برگه های برنده رقبایش رو شود و در این چالش رقابتی مفید صورت گیرد.

سریع‌ترین هارد دیسک 12 ترابایتی سیگیت

اکنون شما قادرید تا هر سه هارد دیسک ۱۲ ترابایتی IronWolf، IronWolf Pro و BarraCuda Pro  را در سرتاسر جهان سفارش دهید.  هارد 12 ترابایتی سیگیت با سرعت 7200 دور در دقیقه گردش می‌کند و دارای  256 MB حافظه کش می باشد. برآورد می گردد این هارد با قیمت 530 دلار  در دسترس خریداران قرار گیرد. هم اکنون عنوان سریعترین و پرظرفیت ترین هارددیسک جهان متعلق به شرکت سیگیت می باشد و ما منظر خبر های جدید در آینده هستیم.

سریع‌ترین هارد دیسک 12 ترابایتی سیگیت
سریع‌ترین هارد دیسک 12 ترابایتی سیگیت

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *