معرفی بازی Monster Hunter: World

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی بازی Monster Hunter: World بپردازیم. این بازی را می توان با تم شرقی ولی المان های غربی در نظر گرفت. بررسی بازی Monster Hunter: World صنعت بازی های ویدئویی نگاهی عمیق تر به نوع سناریوهای بازی دارد , سعی می کند تا با نگاهی وسیع تر به المان ها از فرهنگ های مختلف توجه کند. دانلود بازی Monster Hunter: World برای گیمر ها از سایت های بازی قابل دسترسی می باشد.

معرفی بازی Monster Hunter: World

معرفی بازی Monster Hunter: World

از اهداف کمپانی کپکام پیاده سازی ایده های بزرگ در رابطه با بازی Monster Hunter: World بوده که بایستی این موضوع واکاوی شود. موضوع بازی Monster Hunter: World , حول تحقیقات در رابطه با هیولاها می‌چرخد و شما در نقش شکارچی به‌ همراه گروهی تحقیقاتی باید بر روی گونه‌ های مختلف هیولاها تحقیقات انجام داده و الدر دراگون‌ ها و انرژی حاصل از آن‌ها را شناسایی نمائید.

بازی Monster Hunter: World

بازی Monster Hunter: World

Monster Hunter: World یک بازی نقش آفرینی و MMO است که برای اینکه کامل بازی را انجام دهید بایستی 70 تا 80 ساعت برای آن وقت بگذارید. در این اثر همیشه ماموریت هایی برای سرگرم کردن شما وجود دارد.به دلیل دوست داشتنی بودن شخصیت های این بازی اثری داستان محور عمیق بحساب نمی آید. که این تغییرات , تفاوت های اصلی این بازی با نسخه های قبلی خود می باشد.

بررسی بازی Monster Hunter: World

بررسی بازی Monster Hunter: World

این بازی از نظر شخصی سازی هیچ کم و کسری ندارد. در این بازی شما باید به شکار اژدها های زیادی بروید که سازندگان این اثر برای شما ۳۱ هیولای اصلی و تعدادی هیولای فرعی در نظر گرفته اند. بدست آوردن پول و ساخت اسلحه و لباس‌ های جدید در کنار طراحی محیط‌ های عالی و جذاب عواملی هستند که فارم کردن را برای شما دلچسب کرده است. طراحی بازی بگونه ایی است که برای کشتن هیولاها بایستی مراحل مختلفی را به پیش بروید و اسلحه و لباس های قوی تری بدست آورید.

دانلود بازی Monster Hunter: World

دانلود بازی Monster Hunter: World

شما در این بازی 12 نوع سلاح دارید که هر کدام از آنها دارای زیر مجموعه های متعددی می باشند. سلاح های بازی را می‌توانید با کشتن هیولاها ساخته و با ارتقا دادنشان , شکل و ظاهر و نحوه عملکرد و تاثیر گذاریشان را نیز تغییر دهید. پالیکو دوست گربه ایی شماست که در مبارزات شما را یاری می کند. دوست گربه ایی شما قادر به مبارزه و جان دهی برای شماست که در طول مسیر بسیار تاثیر گذار است.

معرفی بازی Monster Hunter: World

معرفی بازی Monster Hunter: World

این بازی یک بازی 4 نفره است. ولی شما می توانید آن را بصورت تک نفره و آفلاین نیز بازی کنید. با این حال سازندگان بازی سعی داشته اند شما را به بازی آنلاین و گروهی سوق دهند. ماموریت های شما قوانینی دارد که بایستی آنها را رعایت کنید. بطور مثال برخی از آنها را باید در مدت زمان مشخصی انجام دهید که بصورت آفلاین و تک نفره بسیار مشکل می باشد و این روشی برای تشویق کار گروهی است.

بررسی بازی Monster Hunter: World

بررسی بازی Monster Hunter: World

سیستم نوین Matchmaking بازی به مخاطب این اطمینان را می‌دهد که با قطع شدن از سرورهای بازی، به هیچ‌وجه پیشرفته اش در مرحله مورد نظر از بین نمی‌رود. موسیقی‌های بازی، جدای از بالابردن آدرنالین شما، بعضا دلچسب بوده و مخاطب را ریلکس می‌کند. نبود صفحات بارگذاری متعدد، دستاوردی بزرگ برای نسخه World و مجموعه Monster Hunter به حساب می‌آید.

 

دانلود بازی Monster Hunter: World

دانلود بازی Monster Hunter: World

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای این بازی

CPU: Core i5-4460 3.2GHz OR FX-6300
RAM: 8 GB
OS: Windows 7 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 10 64 Bit
Video Card: GeForce GTX 760 OR Radeon R7 260X v3 Graphics Card
Direct X: 10 / 11 compatible
Sound Card: YES
Free Disk Space: 50 GB

 

م.خاشعی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *