دسته‌ها
بازی های کامپیوتری

بازی استراتژیک هیلو وارز Halo Wars 2

بازی استراتژیک هیلو وارز Halo Wars 2 چند ماه پیش تولید و به بازار عرضه شد. اولین نسخه بازی هیلو وارز Halo Wars 2 ابتدا برای اکس باکس 360 در سال 2009 طراحی شد که بسیاری از گیمرها را متعجب ساخت. بازی هیلو وارز ساده و جذاب با کنترلی به شدت راحت بار دیگر ادعای نسل هشتم مایکروسافت را به اثبات رساند البته مایکروسافت این بازی را ابتدا در قالب Halo Wars: Definitive Edition برای ایکس باکس وان و پی سی عرضه داشت.

بازی استراتژیک هیلو وارز Halo Wars 2

داستان هیلو وارز از آنجا آغاز می گردد که سفینه Spirit of Fire به فرماندهی کاپیتان جیمز کاتر به سیاره ای کوچک فرستاده می شود. تا زندگی کاوننت ها که دشمنان اصلی انسان ها هستند را بررسی کند.کاپیتان جیمز کاتر, پروفسور اِلن آندرس و سرهنگ جان فورج کاراکترهای اصلی داستان هستند. فداکاری , درایت بالا و تحمل سختیهای این سه شخصیت در بازی از غیر قابل چشم پوشی است.

بازی استراتژیک هیلو وارز Halo Wars 2

سرینا هوش مصنوعی سفینه Spirit of Fire است که نقش بسیار موٍثری در طول بازی دارد که در طول برنامه نقش آن مهمتر خواهد شد. جذابیت بازی هیلو وارز به شکلی است که بدون اقراق ممکن است در حین بازی بدلیل جذابیت و روان بودن بازی گذر زمان را متوجه نشوید. تعداد نیروها در هیلو وارز بسیار کم است ساختمانهای موجود در بازی پیچیدگی خاصی ندارد و شاید سادگی و روان بودن بازی به این مسائل جزئی مرتبط باشد.

بازی استراتژیک هیلو وارز Halo Wars 2

البته نبود قابلیت Ctrl+Number برای دسته بندی و شمارش جوخه ها برای پی سی گیمرها بسیار ناراحت کننده است. قیمت داستانی این بازی در 15 مرحله که برای طی نمودن آن در حدود 8 ساعت که بطور تقریبی برای هر مرحله نیم ساعت زمان شما استفاده خواهد شد. بخش آنلاین بازی بر خلاف بخش داستانی جذابیت زیادی ندارد و شما می توانید با ساختن لشکری کوچک بسادگی بازی کنید.

بازی استراتژیک هیلو وارز Halo Wars 2

درجه سختی مانند انتخاب مُدها و حریف در بخش Skirmish به دست شما قابل تنظیم است و در شرایط کنترل شده، ساده تر می توان از آن لذت ببرد . اگر شما اهل بازی های Real-Time Strategy هستید ما به شما این بازی را پیشنهاد می کنم. هیلو وارز به اندازه 8 ساعت صرف زمان ارزش بازی کردن را دارد.

حداقل سخت افزار مورد نیاز برای اجرای بازی Halo Wars 2

ویندوز 10فقط 64 بیتی
سی پی یو intel i5 یا AMD FX Series
رم 6 گیگ
کارت گرافیک 2 گیگ با ساپورت دایرکت ایکس 12

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *