دسته‌ها
بازی های کامپیوتری

بازی دراگون کوئست Dragon Quest

بالاخره آخرین نسخه از سری بازی  «دراگون کوئست هیروز» بنام The World Tree’s Woe and the Blight Below منتشر شده . بازی جدید دراگون کوئست Dragon Quest از همان روش قدیمی یعنی خلق دنیای فانتزی و شخصیت های مختلف برای جلب مخاطبان خود بهره می برد. با اینکه ساخت اینگونه بازی ها ریسک بالایی دارد اما میتوان به بازی دراگون کوئست عنوان موفق را داد. اما بهتر بود که دست اندرکاران آن داستان پردازی قوی تری را برای آن در نظر می گرفتند.

بازی دراگون کوئست Dragon Quest

در این نسخه از باری ما شاهد داستان کلیشه ایی و عادی هستیم که برای گیمرها کمی خسته کننده است. طراحان بازی سعی کرده اند شخصیت لوسیوس را بگونه ایی مغز متفکر و با و جذاب و سرگرم کننده معرفی کنند این در حالی است که لوسیوس نتوانسته برای مخاطب انتظارات شخصیت خود را براورده کند.  اما ناگفته نماند که حق انتخاب شخصیت گیمر (لوسیوس یا آرورا) و تشکیل گروه در حین بازی کاری صحیح و حساب شده است.

بازی دراگون کوئست Dragon Quest

این نسخه از دراگون کوئست را می توان یک بازی کاملا شمشیر زنی و ماجرا جویی عنوان کرد که به هیچ وجه از المان‌های Jrpg در آن استفاده نشده و با گذشت زمان بازی شکل خاصی به خود می گیرد. این بازی از هوش مصنوعی بهره می برد و در جایی از بازی دیگر شما نمی توانید با یک شخصیت کارها را ادامه دهید و کار تیمی برای شما معنا پیدا خواهد نمود. موفقیت و یا عدم موفقیت شما در بکارگیری صحیح کاراکترهای گروهتان می باشد.

بازی دراگون کوئست Dragon Quest

در این بازی پول درآوردن یکی از آپشن های مهم ادامه مراحل است. یکی از نکات مهم بازی بروزرسانی شخصیت های بازی است با مراجعه به بخش بروزرسانی شما می توانید شخصیت های تیم و بیرون از تیم خود را بروزرسانی کنید. و اگر شما این مهم را انجام ندهید ممکن است در طول بازی با توجه به نواقص قبلی شخصیت های بازی نتوانید از پس برخی مبارزات بر آیید. و با توجه به سختی مرحله کار به جایی می رسد که شما نمی توانید از آن بخش عبور کنید.

بازی دراگون کوئست Dragon Quest

در پایان می توان بازی دراگون کوئست Dragon Quest را یک بازی خوب ژاپنی نامید. و بر اساس اطلاعات منتشر شده سیستم مورد نیاز برای استفاده از آن به شرح زیر می باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Lighting Returns: Final Fantasy XIII

سیستم عامل : Windows XP SP2 or later
پردازنده : 2 GHz Dual Core CPU -o
کارت گرافیک : NVIDIA Geforce 8800GT / ATI Radeon HD 4770 VRAM 512MB or later
حافظه ی رم : 1500 MB -o
فضای مورد نیاز برای نصب : 22 GB -o
نسخه ی دایرکت اکس : Direct X Version 9.0 C

بازی دراگون کوئست Dragon Quest
بازی دراگون کوئست Dragon Quest

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *