دسته‌ها
بازی های کامپیوتری

بررسی بازی Assassin’s Creed: Origins

در سال ۲۰۱۵، یوبی سافت مونترال بار دیگر به سراغ این سری دوست‌ داشتنی رفته و از قضا به ۴۹ سال قبل از میلاد مسیح باز می‌گردد . ما در این مقاله سعی داریم به بررسی بازی Assassin’s Creed: Origins بصورت اجمالی بپردازیم. بازی Assassin’s Creed داستانی بر اساس ترکیبی از احساسات، نفرت، خیانت و عشق به خانواده دارد. در این بازی شما باید در نقش بایک (Bayek) از منطقه سیوا (Siwa)، به سفری در مصر باستان بروید تا با گروهی به نام Order of the Ancients، که غوغایی از خون را به راه انداخته مقابله کنید.

بررسی بازی Assassin's Creed: Origins

بازی Assassin’s Creed داستانی پیوسته دارد و در زمینه شخصیت پردازی توانسته ارتباط لازم میان بازیکن با شخصیت‌های درون بازی را حفظ کند. درجریان بازی شما حرفهایی برای رفع مشکلات مردم دارید و می توانید مشکلات آنها را برطرف سازید. اهداف اصلی بازی در چهار Act روایت می‌شود که با ورود به هر یک از آنها میان‌پرده‌ای با انیمیشن‌هایی زیبا، موسیقی‌ مثال زدنی و روایتی جذاب را خواهید دید و شنید.

بررسی بازی Assassin's Creed: Origins

در این بازی شما با سفر در زمان از کلئوپاترا گرفته تا ژولیوس سزار و بطلمیوس را ملاقات خواهید کرد. و داستانهایی که با این شخصیت ها خواهید داشت. شما در این بای شاهد صحنه هایی دلخراش و گاهی احساسی خواهید بود. حالت Photo Mode به شما اجازه ثبت تصاویری زیبا از مبارزه‌ها و محیط بازی را می‌دهد. در این نسخه از بازی ما شاهد سخت تر شدن مبارزات خواهیم بود.

بررسی بازی Assassin's Creed: Origins

هر یک از دشمنان دارای سطح مشخصی هستند و پیروزی یا شکست در برابر آنها متفاوت است. اگر حداکثر دو سطح با دشمن خود اختلاف داشته باشید می توانید آن را شکست دهید و در غیر اینصورت بایستی به انجام ماموریت هایی بپردازید تا سطح خود را ارتقا دهید. نکته جالب بازی Assassin’s Creed: Origins سفر در زمان است. سلاح‌های بازی، از تبر گرفته تا شمشیر، پتک، نیزه، اسلحه دوگانه و موارد دیگر را شامل می‌شود که شما می توانید آنها را ارتقا دهید.

بررسی بازی Assassin's Creed: Origins

بازی Assassin’s Creed: Origins از نظر گرافیکی رضایت شما را بدست خواهد آورد. بطور مثال جلو‌ه‌های پخش شدن خون روی زمین یا روی لباس بایک، هرچند خشن اما زیبا هستند و بایک حتی زمانی که به داخل استخری پر از خون می‌پرد، شاهد ماندن خون روی لباس او خواهیم بود . از لحاظ پخش موسیقی نیز این بازی شما را در حین بازی مجذوب خود خواهد کرد.

بررسی بازی Assassin's Creed: Origins

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل: ویندوز ۷ سرویس‌پک ۱/ ویندوز ۸.۱ / ویندوز ۱۰ نسخه 64 بیتی
پردازنده: Intel Core i5-2400s با فرکانس ۲.۵ گیگاهرتز یا AMD FX-6350 با فرکانس ۳.۹ گیگاهرتز یا پردازنده دیگر با کارایی مشابه
گرافیک: Nvidia GeForce GTX 660 یا AMD R9 270 با حداقل ۲ گیگابایت حافظه رم
حافظه رم: 6 گیگابایت
رزولوشن پیشنهادی: 720P

سیستم مورد نیاز پیشنهادی

سیستم عامل: ویندوز ۷ سرویس‌پک ۱/ ویندوز ۸.۱/ ویندوز ۱۰ نسخه 64 بیتی
پردازنده: Intel Core i7- 3770 با فرکانس ۳.۵ گیگاهرتز یا AMD FX-8350 با فرکانس ۴ گیگاهرتز
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 760 یا AMD R9 280X با حداقل۳ گیگابایت حافظه رم
حافظه رم: 6 گیگابایت
رزولوشن پیشنهادی: 1080P

بررسی بازی Assassin's Creed: Origins
بررسی بازی Assassin’s Creed: Origins

 

 

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *