دسته‌ها
گجت

هدست های واقعیت مجازی

هد ست واقعیت مجازی گجتی برای تلفیق دنیای فیزیکی با دنیای مجازی بحساب می آید. کاربردهای هدست های واقعیت مجازی علاوه بر دنیای تفریح و سرگرمی به موارد جدی تری همچون آموزش مربوط می گردد. ترکیب جذابیت دنیای مجازی با دنیای فیزیکی ما برای همه لذت بخش است و علاقه مشتریان به گسترش چنین گجت هایی منجر می گردد. شرکت های مختلفی در راستای طراحی و ساخت هدست های واقعیت مجازی تلاش می کنند.

هدست های واقعیت مجازی

کیفیت ساخت بدنه و لنزهای هدست های واقعیت مجازی تاثیر زیادی در قیمت گذاری آنها دارد . اگر شما به هدست های با کیفیت ساخت شرکت سامسونگ و اچ تی سی توجه کنید در می یابید که کیفیت نمایش آنها نسبت به موارد مشابه آنها در بازار از تفاوت بالایی برخوردار است. مسلما هرچه کیفیت پخش فیلم و تصاویر از لنز آنها بالاتر باشد تصور واقعی بودن آن از طریق مغز انسان بیشتر است. شما پس از استفاده ار هدست های واقعیت مجازی و با حرکت های ناخود آگاه سرو گردن و بدن خود سفری به دنیایی که خود خواسته اید خواهید داشت.

هدست های واقعیت مجازی

طرز استفاده از هدست های واقعیت مجازی تقریبا مشابه یکدیگر است. بطوری که ابتدا بایستی گوشی را درون محفظه ایی از بدنه هد ست قرار داده و سپس آن را جلوی چشمان خود قرار دهید برای نگه داشتن آن شما می توانید از کش های بسته شده بر روی بدنه هدست استفاده نمائید. در برخی از هدست های واقعیت مجازی لنزها قابل تنظیم هستند که براساس اناتومی صورت شما قابل تغییر می باشند. برخی از هدست ها که معمولا قیمت های نسبتا بالایی دارند بجای استفاده از گوشی از صفحه نمایش مخصوص خود که در هدست ثابت شده بهره می برند.

هدست های واقعیت مجازی

شما می توانید با استفاده از هدست های واقعیت مجازی دنیایی 360 درجه ایی را تجربه نمائید و اوقات خوشی داشته باشید. استفاده از این هدست ها مختص به سن خاصی نمی باشد و همه می توانند از آن استفاده نمایند. طرز استفاده و نوع فیلم هایی که دیده می شود بستگی به افکار و رفتار شما دارد. هدست های واقعیت مجازی در صنایع مختلفی مانند توریسم هم کاربرد زیادی دارد. بطور مثال شما بدون صرف هزینه می توانید به هر کجای دنیا سفر کنید و از موزه ها , آثار باستانی و هر کجایی که علاقه داشته باشید دیدن نمائید.

 

م.خاشعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *